Lista ocen Citroen ZX Kombi (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rufig@buziaczek.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Wersja AURA - bardzo dobre materiały wykończeniowe - mimo wieku 12 lat brak jakichkolwiek przetarć, wytarć itp. Po potraktowaniu środkiem do czyszczenia pulpitu i tapicerki wszystko wygląda jak nowe. Wszystko pod ręką. punkt mniej, za pokrętło regulacji oparcia foteli przednich po stronie drzwi - trzeba gimnastykować rękę, aby się dobrze ustawić za kierownicą. Elektryczna regulacja tylko prawego lusterka i brak regulacji wysokości świateł...
~Michu
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Trochę nieporęcznie schowana popielniczka i deska rozdzielcza "na kolanach" ale idzie się przyzwyczaić (zwłaszcza po takim przebiegu :)) Reszta "śmieci" na swoim miejscu. Nowych użytkowników może drażnić klakson w przełączniku kierunków.
~Wojtek 42 l
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
5,5 litra na 100 . w mieście 7 l. Ja jeżdżę ostrożnie , próbowałem na atostradzie ponad 130 na godzinę to się wir w zbiorniku robi . Do 130 spoko
~radek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W aucie jest cicho i przjemnie. Wszystkie przełaczniki pod ręką. Niczego nie trzeba szukać. Regulacja foteli wystarczająca by siedziało sie wygodnie.
~Robo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Łatwy dostęp do przełączników, przycisków i innych elementów samochodu. Miejsca wystarczająco zarówno z tyłu jak i z przodu.
~Laasi
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Kokpit z poprzedniego wieku ale łatwo można się z wszystkim połapać:)
~Woj
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
To moja kolejna Cytryna więc zdążyłem się przyzwyczaić do np sygnału.
~Marins74
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Wszystko co potzrebne znajduje się pod ręką, bez zbędnego szukania
~radekkuba@wp.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
Może tylko niefortunnie umiejscowiony włącznik ogrzewania fotela pasażera.
~koyac
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
jak to u Francuzów, ale idzie się przyzwyczaić
Citroen ZX Kombi