Lista ocen Citroen ZX Kombi (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michu
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Przez 300 tys. wymieniłem 2x amortyzatory z przodu i 1x z tyłu. 1x półosie (z przegubami), końcówki kierownicze, tulejki i sworznie z przodu. Przy 250 tys. regenerowałem belkę tylną. Za to dziur nie czuć żadnych (Golf czy nawet audi wymięka). Notorycznie sypią się łączniki stabilizatora. Ostatnio (po 300 tys. padł krzyżak kolumny kierowniczej)
~rufig@buziaczek.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Układ jezdny - bajka. Ten samochód po prostu płynie po jezdni. Mam wersję break (kombi), przez co efekt pływania po nierównościach jest jeszcze wzmocniony. Można puścić kierownicę i jechać po "kocich łbach" i autko nie zjedzie z kursu. Bardzo słabe gumowe obudowy sworzni stabilizatorów z przodu - średnio wytrzymują 7000 km.
~Jerzy "Monti"
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Sprawuje się dobrze, chociaż od roku mocno stuka mi w tylnej belce, trzeba wymienić zderzaki gumowe. Przednie dość odporne, ale po dwóch latach jeżdżenia w Polsce (ok 40 tys km) trzeba było wymienić końcówki drążków i wachaczy.
~radek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Auto ma chyba idealne zawieszenie. Na zakrętach zachowuje sie dobrze a z nierównościami drogi radzi sobie o niebo lepiej niż inne auta tej wielkości
~Laasi
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jak każdy francuz jedzie się wygodnie nawet długie trasy. Jak by ktoś chciał poszaleć to jednak nie jest to auto dla niego.
~Wojtek 42 l
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
niestety jest dość delikatny jak na nasze drogi, ale za to tani, tuleja do wachacza kosztuje 45 zł Komfort jazdy za to jest super
~piotrek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Auto doskonale wchodzi w zakręty. W poruwnaniu z samochodami niemieckimi tej klasy jest bezkonkurencyjny.
~Zubi_
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Na zakrętach mój ZX´ik nie ma sobie równych...trzyma się drogi jakby przyklejony...
~Woj
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Najlepsze miękkie, komfortowe, ale przewidywalne. Nie dla sportowców.
Dziennik kosztów dla Citroen ZX Kombi
~morfeush@op.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
bardzo dobrz się jeździ ale ni można poszaleć bo zaraz coś zacznie stukać
Citroen ZX Kombi