Lista ocen Citroen ZX Kombi (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rufig@buziaczek.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Autko nagrzewa się bardzo szybko, klimatyzacja równie szybko chłodzi, niewielkim mankamentem jest głośno pacujący wentylator wentylacji, ale przy gładko klekoczącym silniku diesla nie ma to większego znaczenia - po przekroczeniu 2200 obr/min bardziej słychać silnik i turbinę niż ten wentylatorek.
~Michu
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Po 220 tys. siadł wentylator nawiewu. Nowy ~ 600 (!!!) PLN. Paraliż. Używany ~ 150. Dopasowałem coś ze starego forda, ale mimo wszystko takie żeczy nie powinny się dziać. Nawiew chodzi dość głoścno zwłaszcza przy wysokich obrotach. W innych autach mam/miałem ciszej.
~Jerzy "Monti"
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Jak jest za mało płynu w chłodnicy ogrzewanie przestaje działać - to swoisty sprawdzian szczelności układu. Pamiętaj więc użytkowniku nie działa ogrzewanie, sprawdź szczelność układu chłodzenia silnikiem.
~radek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogrzewanie jest conajmniej wydajne i nie ma problemów z odmrażaniem szyb a klima działa na tyle dobrze by wychłodzić wnetrze w bardzo krótkim czasie.
~Zubi_
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
No nie wiem jak w zimie ale wydaje mi się że nie nagrzeje mnie tak jak mnie grzała moja dwudziestoletnia polóweczka...ale i tak jest fajnie
~Laasi
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
W kabinie można szybko ogrzać i schłodzić ale teraz występuje problem z zaparowanymi szybami. Pewnie wilgoć panuje w aucie.
~Woj
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Dobra to kombiak więc trochę dłużej trwa nagrzewanie i schładzanie - klima.
~czapmar@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
nie grzeje na postoju , ciezko chodzą pokrętła głośny wyntylator
~drzordz@interia.pl
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Dosyc szybko, ale zeby bylo naprawde cieblo to ogrzewanie i dmuchawa na full
~Robert robert@nasze.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
grzanie bardzo dobre i szybkie nie ma klopotu parujacych szyb
Citroen ZX Kombi