Lista ocen Cupra Formentor Crossover (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mic_ghost34
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Wiem, że wielu ludzi narzeka na dotykową obsługę (prawie) wszystkiego w tym aucie, ale mi to zupełnie nie przeszkadza, powiem nawet że jest to miła odmiana dla mnie po wcześniejszym jeżdżeniu starym autem przez wiele lat. Wszystko w tablecie da się ustawić pod siebie, wszystko jest logicznie rozlokowane i dla kogoś, kto posługuje się na codzień telefonem i komputerem na trochę wyższym poziomie niż dzwonienie i przeglądanie Internetu, taka...
~Andrzej
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Brak pokręteł, fizycznych przycisków. To już wszyscy wiedzą. System inforozrywki jest jednak intuicyjny i dużo lepszy, niż się może początkowo wydawać. Można go tak skonfigurować, że wszystko da się przełączyć z łatwością. Są skróty do funkcji. Jest sterowanie radiem z kierownicy (fizyczne przyciski, pokrętło głośności), więc naprawdę jest dobrze. Podłokietnik ma duże możliwości regulacji. W bagażniku są haczyki, przegrody, gniazdko 230V, jest...
~piotr_ciekliński
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Brak fizycznych przycisków to jest fatalna decyzja, przynajmniej do głośności i temperatury powinny być pokrętła, już nie mówiąc o tym, że paski dotykowe do tego służące, są niepodświetlane, a podwójne stuknięcie włączające grzanie foteli łapie raz na 3 razy. Dodaję jedną gwiazdkę, bo system jest w miarę intuicyjny, łatwy i szybki w obsłudze, a większość rzeczy kierowca może obsłużyć z kierownicy, która na szczęście ma normalne przyciski, co...
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
System infotaiment to konkretna porażka. Zamula, wiesza się, brak fizycznych przycisków/pokręteł to jakiś chory pomysł księgowego. Próby zmiany ustawienia klimatyzacji gdy jedziemy po wybojach to naprawdę wyzwanie. Co najgorsze problemy te rozpraszają kierowcę.
~mk
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
chętnie przygarnąłbym parę fizycznych przycisków. brak podświetlenia panelu środkowego to skandal. niemniej system infotaiment działa płynnie, po około 30h jazdy nauczyłem się jego funkcji. można się przyzwyczaić, ale na pewno jest pole do poprawy.
~Leszek Woznicki
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Kolejna tragedia. Brak przyciskow jest klopotliwy. Wyswietlacz srodkowy niedopracowany. wirtualne przyciski bardzo czesto nie dzialaja. Musze je dotykac wielokrotnie, a to absorbuje duzo uwagi podczas jazdy. zmiana oprogramowania konieczna.
~Bielsko-Biała
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie mam uwag, bardzo szybko przyzwyczaiłem się do sterowania dotykowego z tabletu i nie ma problemu, że zrezygnowano z gałek i przycisków.
~Piotr M.
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Zbyt wiele rzeczy obsługuje się tabletem. Przydałoby się trochę fizycznych przycisków i pokręteł. Kiepskie cupholdery, poza tym ok.
~TheCorroner88
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
naprawdę dużo miejsca w środku, niezły bagażnik, fotele regulowane w standardzie, przyjemne materiały w środku

Usterki Cupra Formentor

Cupra Formentor – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartosz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Łatwo znaleźć pozycję za kierownicą, w miarę intuicyjna obsługa instrumentów, dużo miejsca dla pasażerów z tyłu i na bagaże.
Cupra Formentor Crossover