Lista ocen Cupra Formentor Crossover (22) - Karoseria

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mic_ghost34
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto wizualnie piękne, jednak wiadomo, że to kwestia gustu. Lakiery w nowych autach są podobno dość słabe, a ich warstwa cienka. Cupra nie wyróżnia się tutaj niczym ani na plus ani minus. Aczkolwiek po pomiarze lakieru przez warsztat detailinogwy, okazało się że warstwa lakieru na tym aucie i tak jest grubsza niż na innych nowo produkowanych autach. Oprócz tego, nie zaobserwowałem na aucie żadnych rys ani odprysków po 7 miesiącach jazdy.
~Andrzej
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Koń jaki jest, każdy widzi. Piękne przetłoczenia, efektowna maska z pozycji kierowcy. Niestety, konsekwencją piękna karoserii jest mała powierzchnia szyb. Nadwozie jest sztywne, sprawia wrażenie zrobionego z "grubej blachy". Daje poczucie bezpieczeństwa.
~piotr_ciekliński
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Auto jest przepiękne, najładniejszy SUV na rynku, nawet wygląda lepiej niż auta za miliony, co do trwałości się nie wypowiem, auto jest prawie nowe, mam PPF i ceramikę, nie widać na nim zużycia.
~pskulski
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
nic dodać nic ująć wszystko widać, ilość przetłoczeń i dodatków w okól całego auta powoduje że auto jest obecnie z pierwszej ligi
~amo
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
było by 5 gdyby nie, ogromne ilości plastiku z przodu, maska ciężka jak klapa czołu, hałas z nadoli
~Bartosz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Bez zarzutów, lakier wyglada dobrze, plastik na zewnątrz także są raczej dobrej jakości.
~Cinus
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Na ten moment wszystko ok, jakby ktoś chciał kolor matowy to polecam poczytać opinie co do jego utrzymania.
~Łukasz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Jeździ teraz tego tyle, że na parkingu pomyliłem wozy, więc musi się podobać.
~Bielsko-Biała
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Cały samochód jest ocynkowany, co daje nadzieje na bezproblemową eksploatację.
Dziennik kosztów dla Cupra Formentor Crossover
8,9
~TheCorroner88
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Póki co oceniam tylko wygląd, bo samochodem jeżdżę dopiero rok.
Cupra Formentor Crossover