Lista ocen Cupra Formentor Crossover (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_ciekliński
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Jak wydajesz ponad 230k na samochód, to już zaczynasz mieć wymagania, niestety Cupra to tylko kompakt klasy średniej niższej, chociaż marka próbuje aspirować postrzeganiem do premium, to obok premium nawet nie stoi. Tutaj cała ta kasa którą płacisz idzie w silnik. Plastiki w środku są słabej jakości, uginają się przy opieraniu się czy ciągnięciu za rączkę od drzwi, niektóre trzeszczą. W trakcie jazdy tego na szczęście nie słychać.
~mic_ghost34
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Robiąc dogłębny, kilkumIesięczny rekonesans rynku, nie znalazłem nic, co byłoby tak atrakcyjne pod względem stosunku jakość/cena, jak ta Cupra. Oczywiście zależy, kto czego potrzebuje, jednak stosunkowo duży (jak na dzisiejsze, downsizingowe standardy) silnik + bogate wyposażenie + świetny wygląd + dobra jakość + bardzo konkurencyjna cena, sprawiły, że nie miałem wątpliwości, jakie chcę auto.
~Andrzej
Crossover 2.0 TSI 190KM 140kW
Rok szukałem nowego samochodu. Znam na wskroś cały rynek. Za 150-160 tys. zł (w 2021 r.) nie ma drugiego samochodu z pełnym wyposażeniem (w tym skóra, klapa elektryczna, DCC, kamery, czujniki itd.), mocnym silnikiem bez downsizingu, sporym wnętrzem, napędem 4x4 i skrzynią automatyczną. Przy okazji tak wyglądającego i tak jeżdżącego.
~Cinus
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
W tej cenie i z tym wyposażeniem mogłem dostać xceeda albo octavię. Xceed przegrał wyglądem i spalaniem, octavia jest niższa i jakoś tak biedniej wygląda w środku. Generalnie ciężko znaleźć coś lepszego w tej cenie.
~Bielsko-Biała
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Zdecydowanie najlepszy samochód w tej cenie, szczególnie dla osoby, dla której samochód to coś więcej niż narzędzie służące do przemieszczania się z punktu A do B. Jazda daje dużo frajdy.
~Andrzej
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Za około 150000pln dostałem auto z którym bylem w przeciągu 5 miesięcy 6 razy w serwisie nieustannie ta sama usterka układu napedowego tragedia
~Abete
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie ma oceny pośredniej pomiędzy 4 a 5. Z jednej strony optycznie bardzo ładne auto, z drugiej totalnie niedopracowany system Infotraitment.
~Trochę zawiedziony
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
W porównaniu z konkurencją myślę że nie jest źle. Niestety niektóre elementy wykończenia są dość słabej jakości.
~Bartosz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Za tak ciężkie pieniądze jakość wykonania elektroniki i podzespołów mechanicznych powinna być zdecydowanie lepsza.

Usterki Cupra Formentor

Cupra Formentor – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Leszek Woznicki
Crossover 2.0 TSI 310KM 228kW
Jakosc moze byc. Trzeba wziac pod uwage, ze crossovera 4x4 z 310 kM i prawie full opcja w tej cenie nie jest latwo znalezc.
Cupra Formentor Crossover