Lista ocen Dacia 1310p (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr z Sosnowca
Sedan 1.3 54KM 40kW
moje autko to nawet grzeje w zime tylko za głosna dmuchawa i ma odgłos jak suszarka mojej starej..... brak stopniowania no i mało wydajna no słabo dmucha a regulacja tymi suwakami ehh.........ale za to wmiare szybko sie nagrzewa wymiennik ciepła i sie kabina zagrzeje zanim dojade na miejsce :)
~jarobuchalik4@wp.pl
Sedan 1.3 54KM 40kW
Myślę że z tą wentylacją nie było tak źle.W zimie dość szybko wnętrze się nagrzewało z przodu,bo tył był dość długo zimny.Ale wentylator musiał chodzić na maxa.Latem natomiast to wentylacja była praktycznie niepotrzebna.Poza wyjątkiem gdy trzeba było schłodzić silnik.
~Krzychu M. (korpik@wp.pl)
Sedan 1.3 54KM 40kW
Jeśli już ruszyło się ten zawór od ogrzewania to cieplutko i milutko. Wentylacja. Pierwszorzędna, czasem nawet nie chciało się okien otwierać, bo już sam nawiew, nawet bez włączonej dmuchawy był całkiem przyzwoity.
~Tomek z DolnegoSlaska
Sedan 1.3 54KM 40kW
Z tym tez od nowosci byly tylko problemy. Musze tu dodac iz bardzo czesto trzeba bylo pusczac na maksa ogrzewanie podczas upalow aby ratowac silnik i uszczelke pod glowica. Nic dodac nic ujac - uwazam ze jest to totalna awaria.
~Pan jan
Sedan 1.3 54KM 40kW
z ogrzewaniem jest już problem moje auto jest już stare i jak nadchodzi zima to auto nawet nie chce odpalić
~Leszek
Sedan 1.3 54KM 40kW
nie ważne czy lato czy zima wentylacja jest cały czas (dziury) z ogrzewaniem trochę gorzej
~Spiral
Sedan 1.3 54KM 40kW
......ja sobie przerobilem ogrzewanie i nie moge narzekac bo grzeje mniej wiecej tak jak w Ladzie.....
~haskol haskol@interia.pl
Sedan 1.3 54KM 40kW
nagrzewnica jest praktycznie pod przednia szyba.chwila i wszystko widac
~Coroner Żywiec
Sedan 1.3 54KM 40kW
Grzeje, heh dmuchawa chodzi "jak suszarka mojej starej"
~użytkownik
Sedan 1.3 54KM 40kW
bardzo źle,ogrzewanie słabe..z wentylacją jeszcze gorzej ..