Lista ocen Dacia Dokker Mikrovan (14)

4,1
~Krzysztof
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Samochód oceniam ogólnie dobrze+. Ocena jest z perspektywy świadomego wyboru samochodu do różnych zadań w funkcjonowaniu firmy, a przy tym nie jest to gonienie po Polsce i świecie. Szukałem auta, w który łatwo będzie można zdemontować tylne siedzenia i podłoga będzie bez udziwnień by przewieźć coś większego. Podróż 4, czy nawet w 5 osób na odległość 200-300 km jest mniej męcząca niż słabym kompaktem. Auto wykorzystujemy w w 80% do podróży w...
~Bartek
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Witam, Bartek z tej strony , jestem włascicielem Daci Dokker prosto z salonu, uważam że całościowo samochód jest bardzo fajny, bedę porównywał go z poprzednim jaki miałem berlingo 1.6hdi
3,2
~cxxiv
Mikrovan 1.6 MPI 84KM 62kW
Gdyby nie problemy z drącą się izolacją pod pokrywą silnika, którą trzeba wymieniać co 8'000 km byłoby to dobre auto.
~Wojciech
Mikrovan 1.6 SCe 102KM 75kW
W swojej klasie chyba najlepszy stosunek ceny do funkcjonalności.
~Andrzej
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
ciekawe nadwozie i odważne w tym segmencie, bardzo duuuży plus za dwustronnie zsuwane drzwi oraz skrzydełka z tyłu które można bardzo szeroko otworzyć, niski próg załadunku.
4,1
~Tomasz
Mikrovan 1.6 SCe 102KM 75kW
Brakuje 6 biegu, na 5 przy 90km/h prawie 3 tys.obrotów. W zasadzie to prędkość maksymalna komfortowa w tym samochodzie. (Skrzynia biegów)
~Kajot
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Fajny elastyczny silnik, wystarczający do sprawnego poruszania. Na prawdę cichy. (Silnik)
~Grzegorz
Mikrovan 1.5 dCi 75KM 55kW
Przejechałem dopiero 500 km, więc piszę tylko o pierwszych wrażeniach. Samochód mnie zaskoczył, spodziewałem się głośnego muła do pracy. Jest cicho, zawieszenie twarde, przechył nie większy niż w clio3, silnik mimo 75 km i 180 nm żwawo rozpędza auto. spalanie 50/50 miasto trasa 6l. Jak nie będzie rdzewiał, to następne auto też dacia.
~Mariusz Popko
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Mały silnik tylko 90 kM ale na pusto daje radę i to nieźle. (Silnik)

Usterki Dacia Dokker

Dacia Dokker – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu