Lista ocen Dacia Dokker (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Mikrovan Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Jest tak jam myślałem, że będzie jest to wysoki samochód , dosyć miękki przez co ma się wrażenie, że przy wyższych prędkościach nie do końca kierowca steruje samochodem a on sam.Dziwne uczucie. Generalnie układ nie jest zbyt bezpośredni ale na dziurawych drogach sprawdza się to rozwiązanie na autostradzie już mniej.
~Mateusz
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Promień skrętu jest okropny. Mam wrażenie, że prowadzę wielkiego busa. Bardzo trudno zaparkować, ponieważ Dacia nie jest zwrotna. Jeździłem samochodowymi klasy c i d i nie miałem problemów z parkowaniem równoległym. Dacia zmuszała mnie do częstego poprawiania.
~Kaszpir77
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Działa, w miarę trwały, po wymianie paru drobiazgów nie stuka, nie puka. Układ kierowniczy wystarczająco precyzyjny. Nie ma się do czego nadmiernie przyczepiać patrząc przez pryzmat ceny nowego samochodu w 2017
~Kamil
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Ogólnie brak zarzutów, prowadzi się lekko, wspomaganie bardzo dobre, z tym wyjątkiem, że od kilku tygodni się zaczęło psuć. Ale to już nie moje zmartwienie, ponieważ będę miał auto jeszcze kilkanaście dni. Najlepszy wśród konkurencji
~Miki
Van 1.5 dCi 75KM 55kW
Zadziwiająco dobrze. Jeździłem już paroma małymi dostawczakami, ale żaden nie trzymał się tak dobrze drogi jak Dokker. Pokonywanie zakrętów daje niemało przyjemności bez obawy o niebezpieczne przechylanie się budy.
~Bartek
Mikrovan 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
nie zauważyłem jakis problemów, jedzie prosto skręca , zawieszenie z racji swojej prostoty nie jest jakieś super ale w porównaniu do berlingo nie ma żadnej różnicy więc po co przepłacać
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Prowadzi sie dosc dobrze zawsze z 400kg zabudowy z wyposazeniem na pace .przy bocznnym wietrze myszkuje po drodze .ale to norma bo powierzchnia blachy bocznej stosunkowo duża .
~Mich
Mikrovan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Jest dobrze. Jak na autko robocze całkiem dobrze tłumi. W moim vanie tak około 130km zaczynają bić koła ,co czuć na kierownicy. Generalnie i tak 120km/h nie przekraczam.
~Komputerowiec
Van Facelifting 1.5 dCi 75KM 55kW
Zbyt czuła przekładnia kierownicy, trzeba uważać np. sięgając po kawę można zjechac na lewy pas lub do rowu...to jest jedyna wada tego auta. Fajny jest dość wysoki prześwit.
Dziennik kosztów dla Dacia Dokker
6,2
8,8
10,8
~Mariusz Popko
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Trochę twarda. Lepiej z ładunkiem. Orginalne sprężyny bardzo miękie. Samochód po załadowaniu wygląda jakby przewoził tonę. A nie 400 kg.