Lista ocen Dacia Dokker Van (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miki
Van 1.5 dCi 75KM 55kW
Zdarzają się drobne usterki - po tygodniu używania - przewód paliwowy dotykający podwozia hałasował (naprawiłem sam). Następnie po 1 mies. w wulkanizacji dopłaciłem za prostowanie felg w świeżo zakupionym samochodzie (!) - wiem że w innych egzeplarzach też się to zdarzało. ASO odmówiło prostowania ponieważ wg nich można tę wadę usunąć dobrze wyważając koła - bez komentarza.
~Kamil
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Dużo pierdół, których nikt nie potrafił naprawić przez kilka tygodni. Częste kontrolki od opon i czujników ciśnienia, jakieś problemy z przewodami do turbiny i inne niewiele znaczące rzeczy. Irytujące jest to, że jeżdżąc miesięcznie 5tys km co chwile jest się w serwisie. Przynajmniej żarówki w miarę się trzymają :)
~Paweł
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Po 300km problem z czujnikami parkowania montowanymi w autoryzowanym serwisie dacia al. Jerozolimskie 156 w Warszawie. Po 600km usterka instalacji gazowej z którą serwis nie może sobie poradzić. Ale może mi w zamian wynająć auto zastępcze za 120zl dziennie.
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Wykladzina podlogi w kabinie jest do d..py powinna byc gumowana latwa do sprzatania a tak zbiera brud na zawsze.odpadaja drobne plastikowe uchwyty zbyt tanie tandetne.
~niuz
Van 1.6 SCe 102KM 75kW
ciągle paląca się kontrolka check , po podłączeniu do komputera nie wykazuje żadnej usterki samochód pracuje normalnie
~Łukasz
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
awaria termostatu i spadające uszczelki na pace
~kacper
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Na chwilę obecną nic się nie dzieję (8500 km)
~ziom w dacii
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Czujnik ABS - 120zł. To wszystko.
Dacia Dokker Van