Lista ocen Dacia Dokker Van (5) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Prawie 200tys km katowania po zlych drogach .i cale zlo to generalnie zla instalacja gazowa fabryczna .po 100tys km jak gwarancja sie skonczyla wywalilem ja i zalozylem brc od razu spokoj a tak co chwile cos nie dzialalo w gazie jak trzeba serwis udawal ze naprawia a ja tracilem dzien w pracy na siedzeniu i czekaniu na auto ktore po 200km znow padalo. Orginalne klocki 45tkm wytrzymaly potem co zamiennik juz ok 80tkm przy 198tkm 1wymiana szczęk.
~Kamil
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Dla mnie jedna poważna pojawiła się dwa tygodnie temu przy 160 tys km. a mianowicie oczywiście kontrolka i wyłączone wspomaganie kierownicy. Czasami działa, czasami nie. NIE POLECAM KORZYSTAĆ Z SYSTEMU START/STOP. Po miesiącach obserwacji widzę, że ani firma, ani ja na tym nie skorzystałem
~Miki
Van 1.5 dCi 75KM 55kW
Podczas jazdy wieczorem przestały działać światła mijania. Było nieciekawie. Usterka - uszkodzony przełącznik zespolony (zdarza się też w innych Daciach). Naprawione u znajomego elektryka za 180zł, z usług ASO nie korzystałem bo nie traktują ludzi poważnie (szkoda nerwów).
~Łukasz
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW