Lista ocen Dacia Dokker Van (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Ogólnie brak zarzutów, prowadzi się lekko, wspomaganie bardzo dobre, z tym wyjątkiem, że od kilku tygodni się zaczęło psuć. Ale to już nie moje zmartwienie, ponieważ będę miał auto jeszcze kilkanaście dni. Najlepszy wśród konkurencji
~Miki
Van 1.5 dCi 75KM 55kW
Zadziwiająco dobrze. Jeździłem już paroma małymi dostawczakami, ale żaden nie trzymał się tak dobrze drogi jak Dokker. Pokonywanie zakrętów daje niemało przyjemności bez obawy o niebezpieczne przechylanie się budy.
~Grzegorz
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Prowadzi sie dosc dobrze zawsze z 400kg zabudowy z wyposazeniem na pace .przy bocznnym wietrze myszkuje po drodze .ale to norma bo powierzchnia blachy bocznej stosunkowo duża .
~ziom w dacii
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Nie ma się do czego przyczepić. Ewidentnie przygotowany na syfiaste, rumuńskie drogi.
~Łukasz
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Auto jeździ w kurierce więc dostaje ostro w *****. Na razie ok choć na szybkich zakrętach trzeba uważać.
~Maniek
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Przyzwoicie wybiera dziury choć dość twarde z racji zwiększonej do 750kg ładowności
~Paweł
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Zaskakująco dobre prowadzenie jak na klasę budżet. Wyjątkowo dobre opony seryjne.
~111marcin12
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Mógł być bardziej dopasowany ale jak na nasze drogi daje rady ale niema rewelacji
~Paweł
Van 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Duży promień skretu jak na takie auto
Dacia Dokker Van