Oceny Dacia Duster II SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW 2017-2019

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Duster II SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW 2017-2019

~induktor
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Wszyscy oceniający/recenzenci zgodnym chórem twierdzą, że „jak za te pieniądze" to auto oferuje bardzo wiele. Nie uważam się za aż tak wielkiego speca od motoryzacji, żeby relatywizować, bo zwyczajnie nie wiem, o ile lepiej jeździ samochód droższy. Duster podoba mi się zwyczajnie sam z siebie, bez względu na to ile kosztuje. Zresztą każdy zakup za kilkadziesiąt tysięcy złotych to poważna decyzja i trudny wybór. A jeśli już o wyborach mowa, to...
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Kilka dni temu pożegnałem się z tym egzemplarzem po przejechaniu niemal równych 90 000 km. Mam więc chyba dość dobry ogląd różnych aspektów jego użytkowania w młodych latach tegoż samochodu. Ocena ogólna: sympatyczne, miłe w użytkowaniu auto, choć z małymi wadami wynikającymi z (a) niedoróbek, (b) taniości.
~MISIEK0700
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Dołączę do ogólnego chóru ...."za te pieniądze" . Porównywanie do aut za 150tys bez sensu. Porównanie z SUV do 100tys już bliżej. Przed zakupem wypożyczyłem Qashqai z 1,2l. ...uff dobrze że nie kupiłem, może i lepsze materiały i jakieś pierdółki ...ale 30 dychy wiecej za toczydełko!! A na S3 z bocznym wiatrem latała tak samo jak Duster.
~Paweł
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Auto w sumie zadowalające, pod niektórymi względami nawet bardzo dobre, ale mające też słabsze strony - czyżby to był skutek masowej produkcji przy dużym powodzeniu na rynku? Na pewno jest wyraźnie lepsze technicznie i wygodniejsze, ale też mniej solidnie wykonane od generacji I, którą intensywnie jeździłem przez kilka lat. Tamto auto było siekierką ciosane, ale je polubiłem. Tego jeszcze się nie udało. Jednak cena czyni cuda: ten samochód za...
~ed
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Moja Dacia Duster II na LPG przy przebiegu 52 tyś. km jest jak na razie bezawaryjna. Problemem tego auta jest chyba delikatny lakier, który szybko się rysuje.
~RDK
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Chciałem prostego i ekonomicznego samochodu z klimatyzacją, któremu nie będą straszne krawężniki, progi zwalniające i polne drogi. Duster przerósł moje oczekiwania.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
9,3
~Mm
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Nie ma na rynku tak wygodnego i taniego auta z lpg
~Tadeusz
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Przestronny, przyzwoity, ale trochę miękki. Na razie muszę się do niego przyzwyczaić :-)
3,3
~Kamil
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Za te pieniądze nie otrzymasz świętego spokoju, ale auto, które szybko zgnije a serwisantów z ASO poznasz z imienia.
~Red
SUV 1.6 SCe LPG 115KM 85kW
Bezawaryjny, działa, dynamika mogła być lepsza ale to benzyna 1,6 beż turbiny (Silnik)
Dacia Duster II SUV