Lista ocen Dacia Duster II SUV (67) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szkrobi
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Tym bardziej żadnych .............................................................................................................................................................................................................................................................................................
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Niezawodne auto póki co. Przebieg ok. 55k km i w zasadzie poza SCR nie byłem w ASO z innego powodu niż przegląd roczny czy wymiana oleju. A jak się cos z Ad Blue porobiło serwis dał auto zastępcze i zrobił co miał zrobić.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Brak poważnych usterek, niemniej nie jestem samochodowym laikiem, i dźwięki ze skrzyni biegów nie wróżą nic dobrego. Serwis nie widzi problemu, kazał jeździć dalej. Mam jeszcze 3 lata gwarancji więc jeżdżę, zobaczymy.
~Łukasz S
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
10 tysiecy kilometrów i trzy wizyty w serwisie: 1- odpadajacy lakier na łączeniu zderzaka z karoserią 2- szarpiący silnik podczas pracy klimatyzacji 3- wymiana wentylatora nawiewu
~tnt
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Jak na razie jedna przygoda z AdBlue oraz jedna przygoda z grzejacym sie hamulcem (kolo PP). Ale ogolnie jak na nowe auto klasy bynajmniej nie premium to swietnie.
~Mały
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Na razie nic i z opinii, raczej nie ma się czego spodziewać. Zresztą na gwarancji mnie to nie interesuje,. Nie wiem, czy pojeżdżę więcej niż 3 lata.
~Marcin T.
SUV 1.3 TCe 150KM 110kW
Auto ani razu nie zawiodło, ale jest cała masa rzeczy sugerujących, wady układu napędowego. Obawiam się że może przynieść to problemy w przyszłości.
~DS
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Po 1 roku użytkowania, odpukać w niemalowane, nie odnotowano poważnych awarii.
Dacia Duster II SUV