Lista ocen Dacia Duster II SUV (84) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~taisio
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Z przodu jest bardzo poprawnie. Mam 170 cm i miejsca nad glowa jak i na nogi jest wystarczajaca ilosc. Dzieki regulacji siedzenia oraz kierownicy mozna bez problemu znalezc wlasciwa pozycje do jazdy. Pasazer obok kierowcy rownie ma sporo miejsca. Niestety regulacja fotela jest tu ograniczona. Z tylu wygodnie siedza 2 osoby. Jest bardzo duzo miejsca na nogi oraz nad glowa. Duzy plus dla zaglowka, ktory jest bardzo wygodny. 3 osoba bylaby...
~GOL
SUV 1.3 TCe 130KM 96kW
Za mało miejsca, auto we wnętrzu wielkością przypomina np. skodę Fabię, VW Polo lub renault Clio chodź na zewnątrz jest od nich większe, za dużo miejsca zajmuje przedział silnikowy. Mam wzrost 183cm i nie mam fotela zbyt daleko odsunietego bo dzieci z tyłu musza w foteliku przykurczać nogi. Bagażnik niby duży ale nie zbyt wysoki i ma próg co jest wkurzające. Wkurza mnie podłoga na której dali wszędzie dywan łącznie z progami które sa non...
~Marek
SUV 1.6 SCe 115KM 85kW
Jedyne do czego mogę się przyczepić to że (jestem wysokiego wzrostu) trochę odcinek lędźwiowy siedzeń mógłby być wypuklejszy dla mnie, co czuć po 6h jazdy. Natomiast średniego wzrostu osoby i nieskie mogą cisnąć 12h i będzie im wygodnie (sprawdzone). Z tyłu zaskakująco dużo miejsca dla pasażerów. W 4 osoby dorosłe z bagażem (wersja 2WD, prestige) można jechać naprawdę daleko i będzie wygodnie wszystkim.
SUV 1.5 Blue dCi 115KM 85kW
Przód - jest dobrze. Tył - ilość miejsca nie zachwyca. W Sandero III więcej wygospodarowano na nogi niż w Dusterze. Gdyby porównać np. z Corollą to przepaść na niekorzyść Dustera tylko pytanie czy tam się tańczyć będzie ? Dla mnie OK i woziłem rosłych ludzi - dają radę. Tył ogólnie odstaje jakością od przodu (ale teraz tak jest w wielu autach widzę).
~Nemeczek
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Miejsca jest wszędzie sporo, ale nie aż tak wiele, jak sugerowałaby sporo jednak bryła auta. Tym niemniej z przodu jest wystarczająco, z tyłu "na oko" wydaje się też, ale jeszcze nikt z tyłu nie jechał, więc to tylko teoretyczne odczucie. Bagażnik wystarczający i ustawny. W samej kabinie pasażerskiej przestrzeń wykorzystano optymalnie.
~Nemeczek
~a
SUV 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tutaj naprawdę super. Większość suv'ów wygląda masywanie o obszernie w środku, a wewnątrz jest miejsca tyle co w zwykłym aucie kompaktowym (klasa b/c). Duster w srodku ma wystarczająco miejsca na głowę i nogi dla wygodnego podróżowania dla osób do ok. 185-190 cm. Z tyłu 3 dzieci lub 2 dorosłych może wygodnie podróżować.
Dziennik kosztów dla Dacia Duster II SUV
7,9
8,4
~gogol
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Miejsca z przodu w sam raz. Jako kierowca do wszystkich przycisków/przełączników sięgam bez zbędnego wychylania się. Pasażer z przodu również nie narzeka. Z tyłu nie jechałem, ale kilka osób, które wiozłem, nie miały zastrzeżeń. Nie wiem jakie byłyby ich opinie gdyby trasa była dłuższa niż 15-20 km.
Dacia Duster II SUV