Oceny Dacia Lodgy Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW 2017-2019

Dacia Lodgy Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Lodgy Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW 2017-2019

~Łukasz K.
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Najchętniej dałbym 4,5/5. Z pewnością nie jest to samochód, którym można pojechać na dziewczyny, ani zaimponować sąsiadowi. Zdecydowanie kupuje się do głową, a nie sercem. Nie mniej, jeśli ktoś szuka niedrogiego i niezawodnego wozidła, które przewiezie 7 osób, lub 6 dość komfortowo, z punktu "A" do "B", samochód spełni wszystkie pokładane w nim nadzieję. Ja również zdecydowałem się wybrać go kierując się głosem rozsądku, a nie sercem, kupując...
~grzegorz
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
za te pieniądze lepszego samochodu o takich parametrach nie ma na rynku.Z racji słabego gazu w kraju wymieniłem przez ten okres przepustnicę,jedną żarówkę na panelu,i silikonowe uszczelnienie na rozrządzie i tyle,dużo miejsca,auto ekonomiczne bo z gazem ,godne polecenia.
~Michał
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Ogólnie jestem zadowolony. Jest kilka uwag, ale myślę, że kupiłbym ponownie.
~Jacek
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Samochód odebrałem w marcu 2018rok Rok produkcji 2017 Cena 55000zł z fabryczną instalacją LPG. Wersja 7 osobowa. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z użytkowania Dacia.
Dacia Lodgy Minivan Facelifting