Ocena kierowcy - Dacia Lodgy Minivan

Silnik 1.5 dCi 109KM 80kW
Rok produkcji 2015
Dacia Lodgy Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW 2012-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo oszczędny i ekonomiczny silnik
Wiec niedawno przesiadłem się z wielkiego i wygodnego Signum do "budżetowej" Dacii i muszę szczerze zadać sobie pytanie dlaczego tak późno auto zaskoczyło mnie bardzo. Wygodne nawet dla siedmiu osób, ergonomiczne, oszczędne i dość dobrze sprawujące się na drodze dla 5 osobowej rodziny w sam raz.
Zbyt dużo kilometrów jeszcze tym autem nie zrobiłem, ale jak dotąd w 100% zadowolenie silnik bardzo fajnie pracuje cicho równo i oszczędnie a to chyba najważniejsze
Skrzynia pracuje dość dobrze pierwszy bieg nieco krotki ale da się przeżyć biegi wchodzą dobrze tam gdzie powinny skrzynia dobrze skonfigurowana z silnikiem.
Nawet wygodny na dziurach nie odczuwa się ich za bardzo drogi auto trzyma się poprawnie.Na zakrętach nie ma jakiś większych problemów nawet przy większych prędkościach nie ma się czego przyczepić.
Widoczność poprawna auto jest dość bogato przeszklone wiec nie ma większość problemów lusterka zewnętrzne mogły by być troszkę większe
wszystko jest na swoim miejscu dostęp do wszystkich guzików jest bardzo dobry nawigacja jedna z lepszych z jakimi miałem do czynienia aż odziwo ze to Dacia.
Klimatyzacja działa poprawnie ogrzewania nie miałem jeszcze okazji wypróbować ale mam nadzieje ze będzie dobrze
w tej kategorii Dacia nie ma sobie równych w tym segmencie jeździłem już zafira,touran i C4 Grand Picasso w trzecim rzędzie siedzeń i muszę powiedzie ze firmy jak VW powinny sobie brać przykład z takich Aut jak Lodgy.Pozostali pasażerowie będą podróżować bardzo wygodnie
Silnik jak na Diesel dość cichy w aucie prawie go nie słychać.Przy prędkościach powyżej 120km/h możne przeszkadzać trochę szum powietrza ale można się przyzwyczaić jakby nie było to nie jest Porsche
Auto bardzo tanie w utrzymaniu mało pali. zamienników bardzo dużo wiec naprawy nie zniszczą naszego portfela inspekcje także bardzo tanie
Tu nie trzeba nic pisać za 16000 ? mam nowa Dacie Lodgy Stepway w najbogatszym wyposażeniu jakość nie jest może na poziomie VW ale nie kosztowało 30000 ? na to trzeba zwrócić uwagę.
Nie posiada
Nie Posiada