Lista ocen Dacia Logan I MCV (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GrzesiekW
MCV 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Jak na razie nic takiego się nie dzieje. Dwa razy wymieniłem akumulator. Nie traktuję tego jako poważny problem, bo pierwszy był fabrycznie wadliwy, objęty oficjalną akcją serwisową, a drugi jaki kupiłem (zrezygnowałem z serwisowania w ASO więc akcja serwisowa mnie nie objęła ;) ogólnie i tak wyszedłem na plus) był najtańszy jaki pasował. Padł miesiąc po okresie gwarancyjnym. Silnik jest prosty i na benzynę więc jak padł aku to ruszałem na...
~ m.jaeckel@interia.pl
MCV 1.6 105KM 77kW
Auto trzy letnie i sprawuje sie bez problemowo.Uchwyt w tylnych bocznych drzwiach,od wewnatrz jest troche nieporeczny.Moglby byc troche wiekszy,bo lapie sie go tylko koncami palcow, a to nie najlepsze rozwiazanie. Plastiki zastosowane we wnatrz sa wytrzymale na zarysowania i w czasie eksploatacji nie trzeszca.(wersja laureate)Moze troche jest za czarno we wnetrzu, ale za to praktycznie.Latwe w utrzymaniu czystosci.
~Miro
MCV 1.6 105KM 77kW
290 000 km Wymieniono - zarowke przednia H4, oswietlenie wlacznika oposzczenia szyby, oswietlenia wnetrza (tyl), cewka zaplonowa, czujnik temp. powietrza ! Tu uczulam posiadaczy Daciek. Jesli auto na zimnym nie chce palic odrazu, ale za 3-10 -20 razem, to prosze sprawdzic CZUJNIK TEM. POWIETRZA Jest umieszczony na plastikowym kolektorze dolotowym, na samym wierzchu. Koszt okolo 35 zl.
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Po wakacyjnej trasie w suchych i zapylonych warunkach bardzo delikatnie zaczął popiskiwać wiatrak nawiewu kabiny. jest to dla przeciętnego pasażera bardzo słabo słyszalny wysoki dźwięk, ale może denerwować. Za kilka dni jestem umówiony na gwarancyjne usunięcie tej usterki. Czasem lekko skrzypnie regulacja podparcia lędźwiowego fotela kierowcy.
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Sypie się i tyle. A 3letnia gwarancja to FIKCJA. Każda część ma osobną gwarancję, uzależnioną od przebiegu i roku. Tyle że nie powiedzą Wam tego jak kupujecie auto, a jedynie jak się bedziecie mocno dopytywać w serwisie. Sprawdzcie sami zresztą. Ja dałem się nabrać dlatego dziś wszystkich przed tym przestrzegam.
~gorolik
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
dużo ale wszystkie usuwane na gwarancji. 1. stukająca poduszka silnika wymiana 2. cieknący jakiś element z chłodzenia 3. buczący wentylator wymieniony 4. wymiana czujnika temperatury cieczy 5. wymiana przełącznika w knsoli centralnej
~gorol
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
tu już zaczynają się schody; -czujnik temperatury cieczy, -uszczelka od termostatu, -lusterko wewnętrzne rozwarstwiające się, -pęknięcie wężyka spryskiwacza tylnej szyby, -luźna poduszka silnika. plus ze gwarancja naprawia wszystko
~WhiteDragon
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Za wcześnie by ocenić, ale rokowania są dobre - nic nie trzeszczy i nie skrzypi, jakość montażu wzorowa, drzwi chodzą leciuteńko - lepiej niż innych autach którymi jeździłem służbowo (opel astra, skoda octawia, fiat grande punto, toyota corolla).
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Kiwa się fotel kierowcy, wycieraczki chodzą niepewnie, na przyciskach wytarła się farba, nawiew na nogi ledwo chodzi. Jak na 7 lat i kilkunastu różnych kierowców, którzy czasem brutalnie obchodzą się z samochodem, to nieźle.
~bzyq
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Po 1,5 roku użytkowania wymieniono na gwarancji pęknięte poszycie fotela kierowcy ( wada fabryczna ) . Trafiłem też na beznadziejne wycieraczki fabryczne, które szybko wyrzuciłem. Czyli brak usterek
Dacia Logan I MCV