Lista ocen Dacia Logan I MCV (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Na komfort składają się: cisza, przestrzeń i wyposażenie, ale widoczność? Z ciszą jest tak sobie, przestrzeń - bagażnik wielki, ale miejsca dla pasażerów o dziwo nie jest za dużo, przeciętnie. 308 bije Logana na głowę. Na koniec najgorsze, czyli wyposażenie i wykończenie: tu jest bardzo źle. Plastiki są co prawda bardzo trwałe, ale bardzo brzydkie, wyglądają na straszną taniochę. Gdzie nie spojrzeć widać oszczędności: tandetne przyciski,...
~ m.jaeckel@interia.pl
MCV 1.6 105KM 77kW
Widocznosc jest b.dobra we wszystkich kierunkach.Duze boczne szyby w polaczeniu z duzymi lusterkami zapewnia wysoki komfort jazdy.Patrzac w lusterko wewnetrzne mamy lekko ograniczony widok do tylu,poniewaz drzwi tylne skrzydlowe zaslaniaja nam czesciowo pole widzenia,co swietnie uzupelnia lusterko zewnetrzne.Brak w wyczeraczkach przedniej,jak i tylnej szyby tzw.czasowki,tzn. zeby mozna bylo czestotliwosc wachniec wycieraczek dostosowac...
~dacia-fan
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu bez zastrzeżeń, chociaż wolałbym widzieć maskę. Do tyłu gorzej. Po rozłożeniu trzeciego rzędu siedzeń, przez tylną szybę nie widać praktycznie nic. Polecam zamówienie czujnika cofania, który jest bardzo przydatny, aczkolwiek moim zdaniem zbyt czuły. Lusterka zewnętrzne zbyt małe, i co gorsza, nie wypukłe. Duże martwe pole w lusterku kierowcy. Ale jeżeli ktoś jest ostrożny, da się jeździć.
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Super widoczność do przodu i na boki. Minus za raczej słabą widoczność do tyłu. Ja w wersji 5-osobowej schowałem do bagażnika zagłówek środkowy kanapy drugiego rzędu, który wiele zasłaniał (jak będzie potrzebny, to go wstawię z powrotem). Obszerne lusterka boczne mają ciut za małą krzywiznę na krawędziach i zostawiają pewne martwe pole.
~Pietro
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze, do tyłu widok zasłaniają: zagłówek środkowego pasażera w drugim rzędzie, oparcia i zagłówki siedzeń trzeciego rzędu oraz po części konstrukcja drzwi bagażnika. Przydają się czujniki parkowania z tyłu.
~Endymion
MCV 1.4 MPI 75KM 55kW
Myślałem że będzie gorzej, ale z wyjątkiem ostatniego rzędu okien bocznych (tych w bagażniku) nie ma problemu z widocznością, bardzo pomagają ogromne lusterka boczne. Widoczność do przodu i na boki jest znakomita.
~WhiteDragon
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Doskonała widoczność do przodu i na boki. Niektórzy użytkownicy narzekają na widoczność do tyłu, ale ja mam zamontowany przez dilera czyjnik cofania z pomiarem odległości, na dodatek działa on bardzo precyzyjnie - polecam.
~Rafał
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
Co do widoczności - jest bardzo dobra, jedynie przy rozłożonej kanapie 3 rzędu widoczność tylniej szyby jest znacznie ograniczona jednak duże lusterka boczne rekompensują ten mankament.
~Liseh
MCV 1.6 MPI 84KM 62kW
We wszystkich kierunkach rewelacyjna widoczność. Tył kończy się tak jak to widać w lusterku. Zero niespodzianek. Siedzi się na tyle wysoko, że widoczność do przodu i na boki jest świetna.
~GrzesiekW
MCV 1.6 MPI LPG 84KM 62kW
Wszystko widać bardzo dobrze w każdą stronę, także dzięki wąskim słupkom i dużym lusterkom. Dzieciaki siedząc w fotelikach wszystko widzą. Szyby czasem wydają się zbyt duże :)
Dacia Logan I MCV