Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Moja ocena jest najmojsza ponieważ używam tego auta, ale nie jestem właścicielem. Mogę więc wypowiedzieć się obiektywnie, w przeciwieństwie do właścicieli, którzy mają tendencję do przechwalania. Ogólnie - miła niespodzianka. Spodziewałem się, że to będzie totalny złom, ale samochód jeździ, nie psuje się, nie rdzewieje. Duży minus - tandetne wykończenie. Porównam do innych samochodów: Skody Fabii i Peugeota 307 (które znam). Skoda trochę...
~Pabelele
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Dostałem dacie od kolegi jako auto zastępczena na czas naprawy własnego samochodu-po wypadku nie z mojej winy). Prywatnie mam merecedsa W124 rocznik 1990 300d turbo.To co dzieli dacie z moim pełnoletnim mesiem to prawdziwa przepaść. Na niekorzyść daci oczywiście.. Po tygodniu jazdy tym czymś zastanawiam sie dla kogo robi sie takie namiastki samochodu.Wrażenie ogólne jest takie ,ze auto jest 1norazowe ... taniość i badziewie
~Dawid
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Doskonały samochód dla rodzin - zwłaszcza wersja 7 osobowa z silnikiem Diesla. Pozwala przejechać 100 Km za lekko ponad 20 zł. Polecam dokupienie powerboxa podnoszącego moc do 85 km do tej wersji , cena około 350 zł na ebay, działa rewelacyjnie montaż ok. 7 min - sprawdzone
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto o bardzo dużej funkcjonalności, dobrze się prowadzące, mam nadzieję, że będzie niezawodne (logan sedan, którego najstarsze egzemplarze na polskim rynku mają już 2,5 roku zaskakują niezawodnością). http://motonews.pl/services/dac/?op=art&sid=1279
~Mati
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Samochód bardzo tani w eksploatacji, w swoim przedziale cenowym jeden z najrozsądniejszych wyborów. Wersja 7 osobowa jest bardzo praktycznia, na 3 rzędzie siedzień jest wystarczająco miejsca nawet dla osób o wzroście ~180cm
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Duża przestrzeń. Ale to jedyny plus. Wiele jeżdżę różnymi autami, małymi i dużymi (autobusy, ciężarowe). Jak wsiadałem do mojej, na szczęście byłej już, dacii, to trochę jakbym wsiadał do 40 letniego Ursusa.
~Wojtas
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Fajne autko za niską cenę. Na diesla z dodatkowym wyposażeniem trzeba długo czekać. Pojawił się teraz nowy diesel 85 KM ale jest moim zdaniem za drohi na to auto.
~xyz
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Zakup tego auta to największa pomyłka. Chodzi o niewywiązywanie się z tego, co mi obiecano w gwarancji przy zakupie auta. Rozważam oczywiście drogę sądową.
~przemo
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
bardzo dobre auto, idealne pod wiejską impreze
~mati
bradzo dobry driftowóz