Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xyz
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
KPINA Z KLIENTA. ŻENADA! Najważniejsze - nie dajcie się nabrać na gwarancję \"3 lata lub 100tys. km\". Tak mówią tylko w salonie, żeby sprzedać auto i zarobić, a klienta zostawić z problemem. Ale jak się już ktoś zapyta się w serwisie, to powiedzą, że \"to nie jest do końca tak\", tzn. jak coś się zepsuje na gwarancji, to oni wpisują daną część do kompa,potem wiek oraz przebieg auta (ale nie chodzi o 3 lata czy 100tys. km!!! - chodzi o wiele,...
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Tanio, bardzo tanio! Nic się w Loganie nie psuje, tzn. nic co by unieruchamiało samochód, bo ze względu na oszczędności, powoli sypią się różne tandetne elementy.
~nowy nabywca
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Spalanie świetne, poniżej 5 litrów na włączonej klimie.Przeglądy drogie, ostatni przy 70.000 to koszt 2.500 złotych !! Rozrząd, olej i filtry, nic więcej !
~sesorek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
jak dla mnie idealnie przy obecnych cenach paliw, nie jeździłem bardziej ekonomicznym samochodem oczywiście wiele zależy od nogi prowadzącego
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Dobre spalanie. ASO proponuję omijać szerokim łukiem. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale sprawa prawie obiła się o sąd.
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Podobno w zeszłym roku to auto (w wersji sedan) zwyciężyło w niemieckim rankingu samochodów o najniższym koszcie utrzymania.
~Tomasz Woś
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Zużycie w mieście - udało mi się osiągnąć 5L w trasie nawet czasami przy ekonomicznej jeździe 4litry
~Dawid
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Lepiej się nie da przy aucie 7 osobowym , idealny na długie wycieczki.
~przemo
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
pali jak smok jak sie go upierdala pod tesco
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
7,4
~Wojtas
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Małe zużycie, niskie koszty przeglądów.
Dacia Logan I MCV