Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Nie ma takiego drugiego. Pytanie brzmi: czy warto dopłacić parę tysi i mieć 308, czy np. Forda Focusa. O Skodzie nie wspomnę, bo to lipa jest. To zależy. Jeżeli ktoś od samochodu oczekuje, żeby dowiózł go z pkt A do pkt. B, z rodziną, psem i furą bagażu, ale nie potrzebuje przy tym luksusu, Logan może być strzałem w 10. Ja osobiście bym go nie kupił jako auto rodzinne, bo za każdym razem jak patrzę na tę biedną kierownicę (jakość taka, jak...
~xyz
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Jakość w porównaniu do ceny i do warunków tej niby gwarancji to jakieś nieporozumienie. Czuję się oszukany. Jak trzeba wyegzekwować coś w ramach gwarancji, to czasami bez adwokata ani rusz. Takie jest nie tylko moje doswiadczenie - u kolegi w firmie to samo. Sprawa w sądzie wylądowała i dacia przegrała, oddając pieniądze za popsute auta.
~Pabelele
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Kosztuje tyle co 3 20letnie mercedesy w124 w superstanie a prowadzenie,komfort,i ogólne wrażenie jest takie jakby to dacia była o co najmniej 20 lat starsza..szkoda gadac
~sesorek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
jest dość tanie auto bez rewelacyjnego wykończenia ale jeśli ktoś używa samochodu do jeżdżenia a nie lansowania się to oceniam to auto na mocne 4++++
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
DNO. Za takiego grata takie pieniądze. POMYŁKA. Sam dałem się wrobić dlatego wiem co piszę.
~brudijr
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości auta, to moim zdaniem, to auto jest warte wydanych pieniędzy
~Wojtas
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Dobrze, ale druga poducha powinna być seryjna a klima odrobinę tańsza.
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Jak dotąd niedościgniony przez konkurencję.
~przemo
tanio ale dobre