Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Wyraźnie sztywniejszy niż w sedanie, ale wciąż komfortowy. Proste rozwiązania powinny zaowocować trwałością i niskimi kosztami napraw. Auto dobrze sie prowadzi i nie myszkuje na drodze. Duży prześwit pozwala wjechać na polne drogi bez większych obaw, a duży skok amortyzatorów pozwala bez ´dobijania´ pokonać nasze powszechne dziury. Znakomite hamulce (100-0km/h na odcinku 39,4m).
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Zaskakująco pewny w prowadzeniu. Przy dużej (oczywiście jak na Logana) prędkości - 150km/h prowadzi się wzorowo. Bardzo mnie tym zdziwił. Wspomaganie działa nie za mocno a układ kierowniczy daje dobre wyczucie. Fabia - niestety czuje się, że to mały samochód, nie lubiłem nią jeździć, 308 - duża klasa, ale nie jest lepszy od Logana.
~nowy nabywca
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Super, bardzo fajnie wybiera nierówności. Duży rozstaw poprawia moim zdaniem zakręty. Auto nie przechyla się zbytnio. A jeżdżę na Dębicy Passio - fajna opona, nie wiem czemu ludzie narzekają.
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Wysokie zawieszenie - to plus tego auta. Trwalsze chyba od fiata. Innych plusów nie znam.
~sesorek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
prowadzi się pewnie dobrze trzyma w zakrętach i jak na dość wysokie auto nie przechyla sie za bardzo na boki
~Mati
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Samochodem troszeczkę buja, ale zawieszenie jest bardzo tanie.
~xyz
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Jedyny plus to wysokość auta - ma to duże znaczenie na polskich drogach.
~Pabelele
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Układ jezdny jest drewniany..tak w skrócie
~Wojtas
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Pochyla się w zakrętach, ale nadrabia komfortem jazdy.
~Adam
bardzo dobrze sie jeżdzi