Lista ocen Dacia Logan I MCV 1.5 dCi 75KM 55kW 2007-2010 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Zanim wsiadłem do Logana byłem przekonany, że jest bardzo głośny, ale o dziwo nie jest! Do 120 da się jechać, silnik ma wtedy ok. 2750 obr/min więc nie za bardzo go słychać. Jazda 150 km/h - już bardzo głośno. W 308 jest zdecydowanie ciszej, o Fabii szkoda mówić.
~Gregosa
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Diesel common-rail pracuje bardzo cicho, jak na ropniaka. Kabina dobrze wyciszona, ale mogłoby być chyba jeszcze lepiej. Hałas aerodynamiczny niższy niż spodziewałem się po lekturze szeregu testów. Nieco głośne opony fabryczne warto zastąpić gumami wyższej klasy.
~leming
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Po modernizacji - wyklejeniu matami bitumicznymi z filcem podsufitki szumy opływu dramatycznie spadły i jest OK . Bez tego zabiegu , w miarę cicho jest do 90-100 km/h. Polecam!
~nowy nabywca
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
tutaj słabo, poniżej średniej. Ale chyba z uwagi na plastiki, które mocno skrzypią - szczególnie prawe tylne drzwi. Może centralny, nie wiem.
~Dawid
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Jeśli jeździsz przepisowo to będziesz raczej słyszał szum opon. Dopiero powyżej 100 KM robi się głośniej.
~kubalonek
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Szum opływu powietrza pow. 120/km robi się uciążliwy , do 100 jest cicho.
~Wojtas
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Do 130 jest w miarę, potem nie wiem bo nie miałem szansy jechać szybciej tym autem.
~Tomasz Woś
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Mogło by być troszkę ciszej ale nie jest źle
~Mati
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Dość słabo yciszony samochód.
~maxxx
MCV 1.5 dCi 75KM 55kW
Nie jest najgorzej jak na diesla.
Dacia Logan I MCV