Oceny Dacia Logan I MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW 2004-2012

Najnowsze oceny Dacia Logan I MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW 2004-2012

4,1
~Pietro
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Mimo, że to Dacia jest to dobre auto. Bałem się przy zakupie pierwszego egzemplarza ale zaryzykowałem. Zdecydowałem się wymienić model na mocniejszy ze względu na to, że auto służy mi do pracy i sporo wożę na długie dystanse, często z przyczepą. A słabsza wersja nie dawała rady. Za podobne Doblo zapłaciłbym ok. 60 tys. zł. Wybrałem Dacię bo nie chciałem bawić się w leasingi i kredyty. Plusy to komfortowa, niemęcząca jazda, dużo przestrzeni...
~MK
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Doskonałe auto - mając na uwadze cenę nabycia do walorów użytkowania perfekt - atuty - niskie zużycie paliwa; niezawodność - przejechałem ponad 80.000 km i się nie zawiodłem, nie zapeszając życzę sobie kolejnych 200.000 km w takim standardzie. Oczywiście \"przesiadka z lepszego auta pod względem wrażenia wykonania była przez pierwsze 2 tygodnie trudna\" ale ratę leasingową płacę o 1/4 mniejszą a koszty utrzymania mam o 40-50% niższe.
~dacia-fan
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Oczywiście są rzeczy, które bym zmienił, jednak ogólna koncepcja auta jest genialna. Samochód był od początku projektowany jako 7 osobowy, i w tej kategorii nie znajdzie się na rynku nic lepszego za cenę poniżej 150 tys. zł. Bardzo polecam ten samochód.
~Marcin
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Niezawodne auto, tanie w utrzymaniu z ogromnym bagażnikiem. Idealne właściwości jezdne.
~wosiu160@wp.pl
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Uważam że całkiem dobrze się spisuke. Każde auto ma jakieś usterki przeważnie. Noi cena.
3,8
~Zibi
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Auto świetne dla firm,bezkonkurencyjne pod wzgledem pojemnosci bagaznika 700l !!!!Bardzo dobre na wyjazdy poza miasto z rodziną .Oczywiscie są też minusy ale za tą cenę czego tu wymagać
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
~Dacio
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Duże, solidne auto, o przeciętnej urodzie, w bardzo dobrej cenie.
~WhiteDragon
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Nie żałuję zakupu - auto jeździ płynnie i przewidywalnie, jest wszystko co trzeba i bez wodotrysków.
~Jasiu
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Olbrzymie, wygodne, oszczędne i dynamiczne auto, za niewielkie pieniądze. Po prostu SUPER.
~Tadziu
MCV 1.5 dCi eco2 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego auta. Jest to bardzo fajne auto dla pragmatyków. Jeśli liczy się głównie praktyczny aspekt i nie trzeba się \"lansować\" to Logan MCV będzie strzałem w 10.
Dacia Logan I MCV