Lista ocen Dacia Logan I Sedan (92) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ouragan
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Nic, kompletnie nic poza eksploatacyjnymi częściami przez 10 lat ! Poza Dacią nikt już takich samochodów nie produkuje. Duża zasługa zbudowania tego wozu na sprawdzonych częściach i podzespołach renault z lat 90. Rumuni dorzucili nadwozie na 5 dorosłych osób, bagażnik 510 litrów i zawieszenie wytrzymujące standard ich dróg. Uwaga na korozję! Zabezpieczenie raz do roku podwozia i profili daje święty spokój.
~kratylos
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
bylo by dobrze gdyby nie korozja - auta z 2004-2007 sa zle zabespieczone i 4-5 latki maja juz duzo korozji ja przez 6 lat uzytkowania pomalowalem prawie cale auto poza 1 blotnikiem i maska lacznie z dachem wnetrzem bagaznika komora silnika itp.. co wiosne mialem wysyp rudej na aucie dla tego po 6 latach jak skonczyla mi sie gwarancja na blachy auto poszlo do zyda choc mechanicznie bylo bez zazutu...
~Johny
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Druga awaria pojawiła się po ok 2000 km. Nastąpiło ( wg ASO ) rozszczelnienie spojenia między tłumikiem a katalizatorem. Samochód zupełnie stracił rytmikę spalin ( a co za tym idzie moc) i ledwie dowlókł się do ASO. Na szczęście awaria ta nastąpiła niedaleko mojego miejsca zamieszkania, teko jednak nie zaliczył bym na korzyść samochodu. Kolejny raz na pochwałę zasłużyło jedynie ASO Renault.
~Piter
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
to sie jeszcze okaze ale sadze ze samochodzik zbudowany na sprawdzonych podzespołach reno nie powinien sie tak czesto psuć a poztym na rynku jest duzo czesci jak i zamiennych tak i orginalnych a nawet uzywanych z racji czesc od clio 2 i megany nie ma problemów
~Rafi
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Mój egzemplarz posiadał problem z elektroniką i "wypadającymi zapłonami", spowodowało to w pewnym momencie brak możliwości uruchomienia pojazdu pomimo pracującego bez zarzutu rozrusznika i akumulatora. Po jakimś czasie dał się uruchomić.
~Szczepan Sopur
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto w czasie eksploatacji miało tylko jedną poważną usterką, którą była wymiana przekładni kierownicy (gwarancja). Możliwe, że miałem po prostu pecha. Auto nigdy nie stanęło w drodze i nie miałem z nim żadnych poważnych problemów ani drogich napraw.
~Radoslaw
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
skrzynia biegow juz po 40tys,pozniej uklad wydechowy,tarcze,komputer,zawieszenie,nieszczelnosci silnika,poloska,znowu skrzynia biegow,elektryczne szyby,pozniej klimatyzacja,a teraz pompa paliwa...kto wie co jeszcze bedzie mnie czekac
~Mark
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Jedna ale powazna, ktora dyskwalifikuje wg mnie cala marke. Skrzynia biegow w utrzymywanym samochodzie nie powinna sie zepsuc juz po 166tys km i to tak, ze trzeba bylo wzywac lawete.
~Jurek - Sokółka
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Pasek klinowy do wymiany po 3 tys. km. Przyczyna ? Nieznana. Prawdopodobnie nierównoległe koła klinowe. Poprawiono i jest ok. Mam tego Logana od 1 czerwca 2006.
~maniek
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
po pierwszym przeglądzie stwierdzono pękniętą obudowę filtra powietrza i to niby z mojej winy ciekawe jak ja to miałem zrobić że niby sam go pobiłem śmieszne !!!!
Dacia Logan I Sedan