Lista ocen Dacia Logan I Sedan (125) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Johny
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Przestrzeń z przodu jest może cokolwiek większa niz w seicento, leczjak na takie duże auto trzeba stwierdzić że poprostu jest ciasnn, to samo dotyczy się tyłu, zła aranżacja wnętrza niweczy spore gabayty auta. Jednym słowen wozimy powietrze, co nie przekłada się jedynier w niewielkim stopniu na odrobine komfortu w tym aucie, w połaczeniu z fatamnym zawieszeniem daje najniższą ocenę. Jedyne miejsce w aucie gdzie nie brakuje przestrzeni to...
~romik
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
tutaj bezkonkurencyjnie , właśnie dla tego nwybrałem LOGANA. Pięcioosobowa rodzina może całkiem wygodnie jechać, a i bagażnik całkiem spory. I nieprawdą jest że pałąki mocowania gniotą bagaże, one wchodzą we wnęki nadkoli. jedno co bym zmienił to dołożył bym piate drzwi i zrobił opuszczaną kanapę. kanapa tylna da się opuścić (wbrew wielu opiniom) , ale wymaga to czasu i odkręcenia dwóch śrub. Ale jak często potrzeba to robić. Ja jeżdżę od...
~JA
Sedan 1.5 dCi Eco2 85KM 63kW
Tutaj duży plus kierowca i pasażer z przodu ma dużo miejsca ale to i nawet w seicento jest dostępne. A jeśli chodzi o drugi rząd to tutaj dopiero widać. Jest to najtańsze auto do jakiego wchodzą trzy foteliki. Czego niemożna powiedzieć o wszystkich skodach tam do żadnej się nie mieści. (sprawdzałem w salonach) No chyba że moje foteliki są szerokie (ale mi zależy żeby moje dzieci jeździły wygodnie.
~El Logano
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto szerokie, z tylu chyba nawet szersze niz z przodu. Z tylu wygodnie siedza 3 osoby, z przodu tez dosc miejsca. Nigdzie nie brakuje miejsca ani na nogi, ani na kolana, ani na glowy, ani na szerkosc. Bagaznik ze sprym otworem jak na sedana. Funkcjonalny, bo foremny, wysoki, szeroki i gleboki. Kanape de factop mozna zlozyc, Wystarczy przeczytac instrukcje.
~Piotrek
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Nic dodać, nic ująć. Mnóstwo przestrzeni z przodu, dużo z tyłu. Słabe wyprofilowanie foteli, przydałoby się lepsze boczne trzymanie. Bagażnik wielki, lecz brakuje rozkładanego oparcia tylnej kanapy. Na potrzeby zimowych wyjazdów na narty trzeba kupić dodatkowy bagażnik dachowy.
~Piotrek
Sedan 1.6 MPI 87KM 64kW
można zapakować 5 dużych osób bez większego problemu. Pojemny bagażnik. Moim zdaniem przydałoby się otwieranie bagażnika od wewnątrz (trzeba używać kluczyka), i dzielona kanapa. Łatwość w utrzymaniu czystości (kto ma małe dziecko, te wie o czym piszę)
~Michał z Gdańska
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Przestrzeń wystarczająca dla 5 osób. Bagażnik duży, wysoki, minus za zawiasy wnikające do wnętrza i brak możliwości rozłożenia kanapy (choć w sedanie mały ma to sens, a masywna przegroda podnosi bezpieczeństwo)
~Mark
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Na tylnej kanapie da sie polozyc w poprzek dziecko i je przewinac, bez wychodzenia z samochodu i otwierania dzwi :) Duzo miejsca z kazdej strony, choc szkoda, ze nie sklada sie tylna kanapa.
~Rafi
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Jak na auto w swojej klasie oferuje naprawdę dużo przestrzeni dla pasażerów z przodu jak i z tyłu. Mankamentem są "wystające" podłokietniki, szczególnie z tyłu oraz dosyć wysoki kanał środkowy.
~rozczarowany
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
W tej klasie cenowej Logan jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Mnóstwo miejsca na tylnej kanapie, kierowca nie powinien narzekać (tylko brakuje regulacji kierownicy).
Dacia Logan I Sedan