Lista ocen Dacia Logan I Sedan (136) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrwait
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Powyżej 110 km/h robi się na prawdę głośno, zarówno od szumów opływających samochód jak i silnika. Po mieście ok, ale wyraźnie słychać silnik podczas przyspieszeń. Jako, że samochód większość życia spędził do tej pory w miejskich/podmiejskich warunkach, świerszcze dochodzące z różnych miejsc nie są autu obce.
~Szczepan Sopur
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Wyciszenie w normie ale nie ma się czym zachwycać. Do klekotania silnika można się przyzwyczaić. Powyżej 3500 obr/min jest sporo głośniejszy. Zawieszenie pracuje głośniej niż się spodziewałem. Na trasie powyżej 140 km/h szum powietrza zaczyna przeszkadzać w rozmowie.
~wiga
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Wyciszenie do 80 km/godz wystarczające , powyżej 100 km/h - 120 km/h jest słabe, a powyżej 130 km/h jest złe, nieszczelne uszczelki drzwi przednich, hałas z silnika, hałas z ogumienia Barum (fabryczne) - zbyt duże natężenie hałasu wewnatrz wozu i o uciązliwej tonacji
~Johny
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Przyciśniesz mocniej gaz,a zaraz usłyszysz głośny, rozpaczliwy ryk silnika (nie mylić z przyjemnym basowym pomrukiem ). Wystarczy przejechać przy prędkości 140-150 km/h odcinek A4 Kraków-Katowice, a już można od tego dźwięku dostać bólu głowy
~kratylos
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
a tu glowny mankament - wyciszenie prawie ze nie wystepuje slychac prace zawieszenia kola silnik polyw powietrza do 100-110 daje sie z tym zyc powyzej tej predkosci trzeba zatyczki do uszu kupowac - tu producent duzo zaoszczedzil...
~Piotrek
Sedan 1.5 dCi 75KM 55kW
Jak to diesel, cichy nie jest, ale do zniesienia. Dość wysoki współczynnik oporu powietrza powoduje, że powyżej 110 km/h zaczyna robić się głośno. Plastiki niskiej jakości czasami dają o sobie znać.
~MaciejKa
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Myślę, że opinia zależy od tego, z czego się przesiadamy do Dacii. Ja jeździłem Uno i w Loganie jest ciszej. Jak ktoś miał Mercedesa, to może narzekać. (tylko czy ktoś, kto miał Merca kupuje Dacię?)
~marcin
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
Chyba jedna z najbardziej denerwujących wad. Kiepskie wyciszenie i dźwięk silnika jak w starym dieslu. Wszyscy pasażerowie zwracają uwagę na głośną pracę silnika.
~Piotr
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
nie zauważyłem pisków powietrza owiewającego karoserię, komora nie posiada wytłumienia o masce silnika myślę, trzeszczą plastiki, ale proszę wskazać w jakich nie trzeszczą
Dziennik kosztów dla Dacia Logan I Sedan
5,3
8,9
~romik
Sedan 1.4 MPI 75KM 55kW
powyżej 120km/h jest głośny ale za te pieniądze czego wymagać. Rozglądam sie za wykładziną wygłuszającą na klapę silnika to powinno częściowo rozwiązać ten problem.
Dacia Logan I Sedan