Lista ocen Dacia Logan I Van (7)

2,2
~Andrzej
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Kilku letni samochód sprawiający wrażenie co najmniej 30 letniego, jazda nim to kara. Komunę czuć na każdym kroku. Porównać go można do poloneza trucka. Konstrukcja prosta jak budowa cepa. Czy kupił bym ten samochód? Tylko gdyby kosztował poniżej 2000zl i potrzebował bym woła roboczego na krótkie dystanse, w innym wypadku wolał bym kupić Berlingo, Partnera, Sharana czy inny bardziej wygodny i praktyczny
3,5
~hiero
Van 1.5 dCi 68KM 50kW
Ciekawe auto dla niewymagających kierowców. Jeśli chcesz utemperować wyścigowe zapędy swojego pracownika, za karę możesz go w ten samochód wyposażyć. W wyścigach \"spod świateł\" będzie brał najwyżej rowerzystów. Bardzo pojemna paka, oświetlona. Świetnym rozwiązaniem są drzwi boczne, ułatwiające załadunek i rozładunek. Jedna europaleta wchodzi bez problemów i jeszcze zostaje miejsce. Na wcisk wejdą dwie. Kiepska jakość firmowych głośników....
~Piotr Olsztyn
Van 1.5 dCi 85KM 63kW
Fajne auto. Naprawdę. Lubię prostotę i brak możliwości wystąpienia usterek (nie ma co się psuć!!!). Wybrałem najbardziej wypasione wersję (\"wypas\" w przypadku Dacii oznacza wspomaganie, el.szyby, Radio CD mp3, oraz klimatyzację i 1 poduszkę powietrzną), czyli nie wszystko co było osiągalne 20 lat temu w nowym Oplu Astrze.
~Wielinski Zygmunt
Van 1.4 MPI 75KM 55kW
Auto niezawodne . Wersja podstawowa bez klimy , wspomagania i wszystkich bajerów , tylko ABS i Poduszki Powietrzne . Do pracy mam 1 km z górki . Do domu pod górkę . wiele wyjazdów do Pl z Niemiec i nic tylko wymiana oleju i filtrów . Miało 35 tyś km jak kupiłem teraz 65 tyś i nawet po 10 tyś olej spuszczony wygląda jak świeżo wlany i zero dolewki . Które auta są tak tanie w obsłudze ?
~Bartek Gdańsk
Van 1.6 MPI 84KM 62kW
Silnik bardzo przyjemnie mruczy. Szczególnie na bardzo wysokich obrotach. (Silnik)
1,9
~oppp
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
padaczka jak wszystkie dci czy w loganie czy w dunster czy w nissanie q...panewki z aluminium jestem mechanikiem wiem.silnik padł panewka przekręcona a lany najlepszy olej. (Silnik)
4,1
~Kuba
Van 1.5 dCi 90KM 66kW
Auto kupione jako nowe, używane przez jednego kierowcę w firmie, może i troszkę toporne, ale proste do bólu, co w tym przypadku jest wielką zaletą, ponieważ jego użytkowanie nie generuje niepotrzebnych kosztów. Regularna zmiana oleju i ogólne dbanie o silnik
Dacia Logan I Van