Lista ocen Dacia Logan II MCV Facelifting (12)

~krakus 2
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Pojazd kupiony do firmy głównie do przemieszczania się z punktu A do punktu B. 90% trasy jest robione w mieście. W tym segmencie cenowym i wielkościowym, praktycznie nie ma konkurencji. Wyposażenie pojazdu jest adekwatne do ceny i kupując Logana , świadomie podejmowałem decyzję godząc się na takie niskobudżetowe rozwiązania. Mocy i przyspieszenia są wystarczające do jazdy po mieście ale na trasie to już mu brakuje. No cóż - to nie jest Ferrari...
3,2
~Paweł S
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Słabo. Moim zdaniem auto zawiodło w wielu aspektach . Rozumiem próbę wprowadzenia taniego modelu. Jednak są pewne rzeczy, na których nie można oszczędzać. Na minus: Brakuje mocy oraz komfortu jazdy. Na plus: Oszczędności (ale nieproporcjonalne do jakości jazdy) Pakowność
~Trapolo
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Kupione jako zapasowe autko. Troche za duze - teraz kupulbym Sandero. Zawsze sprawne - idealne na krecenie sie w poblizu. Bagaznik potega! Na trasie najbardziej daja we znaki fotele.
~Rafał
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
fajne autko za rozsądne pieniądze. Nic nie skrzypi, nic nie irytuje. Jeśli ktoś nie potrzebuje samochodu z fajerwerkami to polecam
~Chao
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Przed zakupem zastanawiałem się między Dacia, Fiatem Tipo a Peugeot 301. Zdecydowałem się na zakup Logana w wersji MCV i z perspektywy czasu nie mogłem lepiej wybrać. Niskie spalanie, dynamiczny silnik i ta przestrzeń w środku. Za te pieniądze - polecam!
~Kamil
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Calkiem wygodne auto, przedewszystkim mnostwo miejsca. Wykonanie wszystkich elementow moze nie jest perfekcyjne, ale za taka cene niema sie do czego przyczepic.
3,8
~Andrzej
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Dobry jak na swoją cenę, ale nie powala. Nówkę dostałem na weekend na jazdę próbną.
~Wojtas
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
To doskonałe auto dla rodziny szukającej możliwości prostego przemieszczania się. Było na prawdę tanie (38.900 zł) a za tą cenę miałem klimatyzację, radio z bluetooth etc. Jakość wykonania jest adekwatna do ceny za pojazd, ale faktem jest, że od 4 lat w aucie wymieniłem tylko akumulator (nie licząc oleju czy filtrów)! Szkoda, że już ich nie robią na nowej platformie, bo wymieniłbym na nowszy model...
~rafał_synak
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
to moje trzecie nowe auto i jestem mile zaskoczony. Fakt, że lubię prostotę i daćka właśnie taka jest. Auto tanie i bezproblemowe i z fajnym silniczkiem.
Dziennik kosztów dla Dacia Logan II MCV Facelifting
6,4
7,2
~Pl
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Na trasie do chorwacji, załadowany pod roletkę i z kompletem pasażerów średnio spalił 6,6 l. Jak na warunki, strome podjazdy gdzie spalanie sięgało 23 l. to wynik całkiem ok. przebieg 5500km. Na podjazdach brakowało mocy, ale przy 140km/h spalał 7l co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Samochód jak na ten budżet wyciszony prawidłowo. Komfort podróży wysoki jak na cenę, którą trzeba za to auto zapłacić. Silnik dynamiczny pod warunkiem, że... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dacia Logan II MCV Facelifting