Lista ocen Dacia Logan II MCV Facelifting (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pl
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Na trasie do chorwacji, załadowany pod roletkę i z kompletem pasażerów średnio spalił 6,6 l. Jak na warunki, strome podjazdy gdzie spalanie sięgało 23 l. to wynik całkiem ok. przebieg 5500km. Na podjazdach brakowało mocy, ale przy 140km/h spalał 7l co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Samochód jak na ten budżet wyciszony prawidłowo. Komfort podróży wysoki jak na cenę, którą trzeba za to auto zapłacić. Silnik dynamiczny pod warunkiem, że...
~krakus 2
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Nie jeżdżę jakoś specjalnie ekonomicznie. Lato/zima spalanie po mieście - 100%- nie przekracza 8,1 l/100km Oczywiście klima cały czas w upalne dni pracuje. Ponieważ auto ma gwarancje do 100tys km to nie spodziewam się jakiś niespodzianek. Tak naprawdę to buda jest rumuńska a reszta to Renault . Klocki hamulcowe mam zdarte dopiero do połowy przy przebiegu 19 tys.
~Kamil
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Poki co jezdze tylko na benzynie, mam zrobione 3500km, minimalne spalanie w jezdzie na codzien, mam praktycznie tylko i wylacznie trasy. Maksymalne na autostradzie przy predkosciach 150-170. Mysle, ze po pelnym dotarciu silnika, te wyniki zaczna spadac, za jakis czas zaktualizuje dane.
~rafał_synak
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
jazda na autostradzie 130-140km/h to około 8-9l LPG/100 km. Jazda przepisowa na polskich drogach 90km/h + ograniczenia to poniżej 7 l LPG/100km. Po mieście do pracy (ok 20km) to około 8 l / 100 km (z czego 10-15% Pb)
~Andrzej
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Firmy nas oszukują. W czasie testu spalił 7,3l/100km czyli tak jak mój stary wolnossący 1,4 o tej samej mocy. Downsizing to mżonka. Ekonomii brak, a tylko przez 3 cylindry mamy drgania na wolnych obrotach.
~Trapolo
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Spalanie na poziomie 4.5-7 najczęściej 5.5..... Przeglady w ASO z ilejem filtrami do 700. Jest OK
~Rafał
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
jak na razie rewelacja. Jadę odwiedzić rodzinę (400 km) - podjeżdżam na stację i ... 52 zł :-)
~Chao
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Samochód nie generuje dużych kosztów
~Michal
MCV Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Nie są wielkie auto ne pali dużo, póki co usterek brak
~Paweł S
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Z racji gazu LPG bardzo oszczędna.
Dacia Logan II MCV Facelifting