Lista ocen Dacia Logan II MCV (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
MCV 1.2 16V 75KM 55kW
Tu ciężko o ocenę.. w warunkach miejskich jest super, auto mknie cichutko. Poza miastem do 100tki przyzwoicie, ale gdy wjedziemy na autostradę robi się mega głośno. Przyśpieszanie do 120-140 generuje wycie silnika godne asysty F-16. Gdy osiągniemy już zamierzoną prędkość jest troche lepiej ale i tak pozostaje głośno. O dziwo dźwięk silnika jest znośniejszy przy 150-160 km/h niż przy np. 120-130. Jazdę autostradową trzeba więc raczej przetrwać...
~Dudu$
MCV 1.2 16V 75KM 55kW
Tragedii nie ma ale Rumuni musieli na czymś zaoszczędzić. w Podstawowych wersji brak jest wyciszenia grodzi silnika czy maski. Podłoga równiez nie wypada za rewelacyjnie. Drzwi nie rozbierałem ale wątpię aby znajdowała się w nich jakakolwiek mata wyciszająca
~Artur
MCV 1.5 dCi FAP 90KM 66kW
nie wiem czemu ludzie zle mowia o wyciszeniu, jezeli jest sie na odpowiednim biegu to nie ma problemu. Myslalem ze bardziej kanciaste auto jak logan bedzie glosniejsze przy duzej predkosci ale jest na tym samym poziomie co oplywowa Alfa
~Tomek
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Kiedyś jechałem z Warszawy drogą S8 i przez jakieś 30 minut trzymałem prędkość 130 km/h. Po pół godzinie głowa mnie tak bolała, że musiałem zwolnić. Do 120 km/h jest OK, ale żeby rozmawiać z pasażerami na tylniej kanapie trzeba krzyczeć.
~Dariusz
MCV 1.2 16V 75KM 55kW
katastrofa powyzej 100 robi sie głośno przy 120 trudno rozmawiać, nie wyobrazam sobie tym czymś jechac po autostradzie, choć to nie jeden powod by raczej trzymac sie dróg krajowych
~KierowcaaGD
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
to zdecydowanie najsłabszy punkt tego auta,mogłoby być lepiej
~Łukasz
MCV TCe LPG 90KM 66kW
nie jest źle ale rewelacji też brak ,
~Poldzejro
MCV 1.5 dCi FAP 75KM 55kW
Bałem się, że będzie głośniej. Jest ok.
~Casey
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
To trzeba bedzie poprawic...
~pablo
MCV Tce 90KM 66kW
szumy i zgrzyty i tak w koło
Dacia Logan II MCV