Ocena kierowcy - Dacia Logan II Sedan Facelifting

Silnik 1.0 SCe 73KM 54kW
Rok produkcji 2018
Dacia Logan II Sedan Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Po niecałym miesiącu użytkowania, samochód rewelacja. Nic się nie popsuło, silnik zacząłem użytkować/docierać na mrozach -15 C. Skrzynia biegów bardzo dobra, płynnie i precyzyjnie (jak na klasę budżet). Zawieszenie po przesiadce z Fiesty na plus, mocniej buja na nierównej dziurawej asfaltówce, ale jest komfortowo i bezpiecznie. Przy prędkości 90 km/h boczne podmuchy wiatru nie powodują wyrywania kierownicy z rąk. Wyciszenie kabiny bardzo dobre, silnik trzy cylindry i nie słychać (na razie max. 3000 obrotów, nie wiem jak jest przy prędkościach autostradowych). Spalanie podane z jednego tankowania i docierania na mrozach, powinno być lepsze z czasem. Docieram na dojazdach do pracy 30 km w jedną stronę, miasta max.5%. Do jakości wnętrza nie mam zarzutów, jest lepiej niż w Loganie pierwszej generacji, cena zakupu nowego usprawiedliwia pewne oszczędności np. w jakości wykładziny podłogowej. Siedzenia wygodne i ładnie się prezentują, plastiki na desce i drzwiach ok., jakość spasowania bardzo dobra. Za te pieniądze duże rodzinne auto, nowe - jestem zadowolony.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 SCe 73KM 54kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Dacia Logan II Sedan Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW