Oceny Dacia Logan II Sedan 1.2 16V 75KM 55kW 2012-2016

Najnowsze oceny Dacia Logan II Sedan 1.2 16V 75KM 55kW 2012-2016

3,3
~tomex1981
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Duży, niezbyt brzydki samochód (zwłaszcza w kombi), tani z założenia, lecz drogi w zakupie (moim zdaniem lepiej dołożyć kilka tysięcy i kupić inny). Po 30000 km wszystko trzeszczy, z racji dość sporego rozstawu osi całkiem wygodne zawieszenie jak na nasze dziurawe drogi, silniczek daje radę, choć nie jest demonem prędkości, prędkość dość mocno odczuwalna, bałbym się chyba jechać więcej niż 120 km/h. Skrzynia biegów kiepska, przenosi drgania...
~PTR
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Oceniając auto trzeba pamiętać o jego cenie. Nie ma nic tańszego tej wielkości. Przejechałem Loganem przez 9 lat ponad 180 tys. km. Autem dojechałem do Bułgarii oraz na Sycylię i obyło się bez poważnych usterek. Do miasta i na krótkie trasy idealny. Na długie trasy silnik za słaby.
~Admi
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Auto duże niezawodne w przystępnej cenie, świetnie się sprawdza. Silnik daje rade jak jadę z rodzinką jazda bardzo spokojna nie ma co myśleć o wyprzedzaniu aut jadących pow 110km/h zbyt długo trwa ten manewr niestety z słaby silnik. Jakby włożyli Rumuni 110 konny silnik to raczej większość kupiłaby Dacie zamiast Renault
~Krzysztof
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Skuszony pozytywnymi opiniami użytkowników oraz stosunkiem cena/jakość 3 miesiące temu rozpocząłem swoją przygodę z marką Dacia...Kolejnym czynnikiem który zmobilizował mnie do zakupu to atakcyjna promocja-przedłużona gwarancja na 5 lat z 1 pln...oraz voucher dla osoby polecającej( innego uzytkownika Daci) na kwotę 800 pln do wykorzystania na zakup dodatkowego wyposażenia, serwis etc.
~Mati
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Samochodzik wdzięczny jak nic. Za takie pieniądze naprawdę nic więcej nie potrzeba, posiada wbudowaną nawigację, tempomat i klimę więc wszystko co potrzebne jest.
~Aleksander
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Niezbyt szybko się nagrzewa. Jeśli klimatyzacja pozostaje wyłączona to ogrzanie wnętrza w zimie wydaje mi się bardzo trudne. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Kolwir
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
1.2 w porównaniu do pandy 1,1 bardziej ekonomiczny Panda nie schodziła poniżej 7,5 litra (tylko tryb miejski) a daćka spala 7.0 Troszkę nierówna praca ale może to kwestja dotarcia bo ma dopiero 2000 km (Silnik)
~Ad 66
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Całkiem przyzwoity, potrzebuję głównie na jazdę miejską i jest OK. (Silnik)
Dacia Logan II Sedan