Lista ocen Dacia Sandero I Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW 2008-2010 (11) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ammianus
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik o mocy 68KM jest idealny do spokojnej jazdy po mieście. Czasami jednak brakuje mu mocy, i dodatkowe KM poprawiłyby jak myślę, dynamikę silnika. Jazda po trasie nie sprawia większych problemów. Jednak powyżej 110km/h auto jest już głośne. Zobaczymy jak jednostka napędowa będzie zachowywała się po większym, niż 2k km przebiegu.
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Jazda w tym silniku po przejechaniu 4400km staje się coraz przyjemniejsza.Jak by dilerzy jeszcze tej marki wiedzieli o co w tych samochodach chodzi,to by było wszystko ok. A tak wszyscy się uczą
~Waldek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik znany i sprawdzony firmy Renault ECO2 common rail wiec bardzo oszczedny,montowany takze w Nissanach a niedlugo w Mecedesie klasy A i B !.Jeżdzę sam lub w dwie osoby i ta moc całkowicie wystarcza.
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik pracuje czysto, nie szarpie. Nie wydaje żadnych niepożądanych odgłosów. Nie bierze oleju, którego poziom jest cały czas taki sam.
~KAŚKA
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik diesla 1,5 86 km niestety bardzo głośny.Totalny brak wyciszenia powoduje przy dłuższej jeździe szum w uszach.
~wat999@interia.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Fajny silniczek i nieźle sie zbiera a przy tym ekonomiczny, mam nadzieje że nie będzie z nim wiekszych problemów
~Obwieś
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
pomimo krótkiego okresu użytkowania ( 2 tygodnie ) - super mimo że jest w okresie tzw zalecanego " docierania "
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
mało co przejechane ale mam małe zastrzeżenia co do kultury pracy.Według mnie troszkę za głośno pracuje
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Silnik na dotarciu,kazali przejechać pierwsze 1500 km.nie przekraczając 2500 obrotów.

Usterki Dacia Sandero I

Dacia Sandero I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zzzz
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Niezbyt silny ale do normalnej jazdy całkowicie wystarczający.
Dacia Sandero I Hatchback 5d