Oceny Dacia Sandero II Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW 2012-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Dacia Sandero II Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW 2012-2015

~Javaman
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Auto jak na cenę 35000 zl (Open z klimatyzacją) jest genialne. Szukałem pojazdu prostego, taniego w eksploatacji i przede wszystkim do przemieszczania się z punktu a do b. Po pierwszym 1000 km (cykl mieszany, większość trasa) auto spala ok 4,8-50 l benzyny. Żona jeździ Hyundai'em IX35 16, gdi, które pali w cyklu mieszanym ok 8-9 l. Plastiki wszędzie ale dobrze spasowane. Auto bez zbędnych udogodnień, zawieszenie spisuje się na naszych...
~Pixa
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Posiadam Dacię Sandero II 3 rok. Najechane 60.000. Świetny stosunek ceny do jakości. Za 35.000 zł mam nieźle wyposażone i dość duże auto, którym można się bezpiecznie poruszać. Jak komuś nie zależy na znaczku na masce, Dacia może być dobrym wyborem. Ma wszystko co potrzeba - AC, wspomaganie, ABS, ESP, 4 poduchy, el. szyby, fajne radio... Z minusów - słabe trzymanie boczne foteli, dość głośna, archaiczna kierownica i silnik mógłby mieć w...
~Pixa
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jeśli ktoś nie oczekuje auta klasy premium za 35.000 to będzie zadowolony. Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Przyzwoite auto z niezłym wyposażeniem. Dla przeciętnego Kowalskiego to dobry zakup.
~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Odwieczna zagadka czy kupić używane auto klasy średniej czy premium za 35 tyś a nowe rozwiazana . Za 35 tyś mamy nową dacię ... wersja konserwa na kołach Total Bieda Edyszyn bez niczego . Głośna puszka samojeżdżąca . Typowo do wożenia gratów . W tej cenie można kupić mondeo 3 może 4 opla , BMW nawet że niebite i w sensownym stanie . A wygoda podróżowania to inny świat . Dacia na wyjazdy na ryby czy na działkę wystarczy .
~RMak
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Całokształt oceniam przez pryzmat własnych oczekiwań i ceny samochodu. Ponieważ podstawowym kryterium była ta ostatnia nie spodziewałem się niczego więcej niż faktycznie dostałem (wersja ACCESS). Jedno moje niedopatrzenie to brak zamka centralnego, o którym byłem przekonany, że jest w standardzie. Montaż zamka centralnego (we własnym zakresie) wyniósł mnie ok. 80 zł.
4,1
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Dużo tanich plastików, zaczęły trzeszczeć po zimie (cena czyni cuda;) Ale w poprzednich autach tez trzeszczało, w colt najbardziej. Jak dla mnie wygodne siedzenia, szkoda ze nie ma lepszego trzymania bocznego
Dziennik kosztów dla Dacia Sandero II Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
5,7
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Samochód z salonu, oceniam pozytywnie. Jest warty dokładnie tyle ile zapłaciłem. Tam gdzie nie dałem kompletu gwiazdek wpisuje jedynie krytyczne uwagi.
~michal_domagala
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jeździłem już oplem vectra 2 gen. Astrą 1 gen. oraz toledo 2 gen. Żaden z tamtych samochodów nie był tak wygodny i niezawodny jak Dacia
3,7
~Adam
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Solidny samochód za niewielkie pieniądze. Posiada swoije mocne jak i słabe, aczkolwiek wybaczam to, strony. Dla początkujących jak znalazł.
3,4
~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Silnik się nawet dobrze spisuje ,na pewno trwalszy niż turbo kosiarka . Jak to jednostka 16 zaworowa wigoru dostaje od 3000 obr ale za to można " przycisnąć" do końca obrotomierza . Na wolnych dziwne drgania w trybie eco wolnych obrotów . (Silnik)
Dacia Sandero II Hatchback 5d