Lista ocen Dacia Sandero II (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andy
Hatchback 5d Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Na produkcji źle spasowali drzwi i uszczelki od drzwi wytarły lakier. Na gwarancji po kilku dniach w serwisie drzwi pomalowane. Chodziło o 3 pary drzwi i tylną klapę. Po ok 70tys, zapchała się głowica od instalacji gazowej, podobno od jakości gazu. Wymienione na gwarancji-nie czyszczone tylko wymienione na nowe-duży plus dla serwisu :)
~Kamil
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Zacinająca się stacyjka. Problemy ze zbyt małym napięciem w instalacji elektrycznej. Zapchane kanały odpływowe deszczówki. Smaczne (w opini miejscowych kun) przewody zapłonowe. Wadliwy czujnik zajętości miejsca pasażera. Zerwany wężyk od przednich spryskiwaczy - słabe połączenia na łacznikach.
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Przez pewien okres świrował czujnik ciśnienia w oponach, musiałem go kilka razy resetować. Poza tym bez zastrzeżeń, trzeba tylko uważać na jakość paliwa, silnik lubi tylko dobre produkty. Zwłaszcza słaby gaz może powodować zacinanie się zaworów w instalacji lpg.
~MK
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Zupełnie nic się nie dzieje. Ani w mojej ani w brata a jak wspomniałem posiadamy dwie dokładnie identyczne, wyposażenie, silnik, rok produkcji to samo, jego jest z lipca moja październik. Jedynie to różnią się kolorem.
~RMak
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Nie wiem czy nazwać to usterką, ale wiele powierzchni w samochodzie nie jest zabezpieczonych przed korozją i rdzewieje! Wałki centrujące felgi na przedniej osi po zimie tak mocno skorodowały, że miałem spory problem z wymianą kół.
~k_tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Krótko po odbiorze trzeba było poprawiać prawe przednie drzwi, które były źle zamontowane (ocierały lekko o karoserię przy zamykaniu). Później pojawiły się pęknięcia lakieru.
~Gaga
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Nic się nie dzieje. Co prawda poluzowała się aluminiowa osłona w podwoziu ale wystarczyło dokręcić śrubkę i jest ok.
~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Drobna usterka padł czujnik ciśnienia w kole . No ale na gwarancji wymienią . Korozja na masce ... już niestety .
~Gufer
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
W aucie nic nie ma w sumie to nie ma się co zepsuć . Jednak już w jednym padł czujnik ciśnienia powietrza . Zobaczymy co dalej .
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Zaraz będzie 5 lat jak kupiłem nic kompletnie nic leję benzynę sprawdzam płyny i tyle nic