Lista ocen Dacia Sandero II (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~p.wojtek
Stepway TCe 90KM 66kW
Auto stoi po chmurką i któregoś dnia zostawiłem uchylone szyby a w nocy padało. Prawdopodobnie dostała się wilgoć i padła elektryka (głównie zegary i komputer). Umówiłem się w ASO na sprawdzenie ale ze był weekend do poniedziałku auto stało. W poniedziałek samo przeszło. ASO nic nie wykryło. Od tamtej pory wszystko gra. Gdyby nie ta usterka dał bym 5.
~LeszekW
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Po zakupie i przejechaniu kilku tys km okazało się że DPF jest zapchany (kontrolka elektroniki silnika), na szczęście szybko i sprawnie udało się go oczyścić w warsztacie (chemicznie). Po oczyszczeniu przejechane ponad 70 tys km i nic (w tym czasie robione co jakiś czas trasy 200 - 500km dziennie). Innych usterek brak :)
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Na samym początku ujawniła się nieszczelność chłodnicy oleju (tak jest coś takiego w tym budżetowym samochodzie). Nie unieruchomiło to samochodu a serwis poradził sobie z naprawą bardzo sprawnie - w tym czasie dostałem auto zastępcze na czas naprawy, nowego Duster (fajny)
~MK
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Tak jak wspomniałem. Dbane Sandero pojeździ dużo dużo dłużej bez usterek niż auta naszpikowane technologią i stare 15 parchy za te same pieniądze.
~Konrad
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Po 23 tyś jazdy głównie podmiejskiej skończyły się klocki, problemy z opuszczaniem szyby, parującą i przeciekającą lampą.
~RMak
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Brak jakichkolwiek usterek, ale z drugiej strony przebieg samochodu jest bardzo mały.
~Drifter.
Stepway TCe 90KM 66kW
Wszystko przedemna.Przednie zawieszenie odbija na garbach zwalniajacyh.Czekam kiedy sie wyrwie z zamocowania
~Dariusz
Stepway TCe 90KM 66kW
Silnik jednorazowy. Rozrząd na łańcuchu po 50 tys musi być wymieniony.
~tomek
po 11000 rozleciało się uszczelnienie wału korbowego; wyciek oleju

Usterki Dacia Sandero II

Dacia Sandero II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pixa
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Nic się nie stało od nowości do 40.000. Zobaczymy jak będzie dalej.