Lista ocen Dacia Sandero II (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k_tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Miejsca wewnątrz jest naprawdę sporo. Więcej, niż można się spodziewać w segmencie B. Więcej niż u konkurencji (różnicę można było odczuć przesiadając się u dealera z Clio do Sandero: w Clio było lekko klaustrofobicznie, w Sandero jest przestrzeń i dużo miejsca nad głową). Dużo miejsca jest z przodu i z tyłu. Dostęp do tylnej kanapy jest wygodny. Bagażnik duży i foremny. Jakość materiałów w środku jest przeciętna. Jakość montażu lepsza. Efekt...
~Gaga
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Jak na auto klasy B - bardzo dobrze. To jedyne auto, które znam, w którym najwygodniejsze jest środkowe miejsce na tylnej kanapie. Problemem jest przestrzeń na przednim siedzeniu kierowcy, z uwago na brak możliwości ustawienia optymalnej pozycji fotela względem kierownicy. Szkoda też, że prowadnice ograniczają możliwość głębszego cofnięcia przedniego fotela pasażera. Bagażnik zupełnie wystarczający.
~LeszekW
Stepway 1.5 dCi 90KM 66kW
Przestrzeń.. W zasadzie kupując ten samochód nie można się spodziewać miejsca jak w limuzynie ale mogło by być nieco lepiej. Dwie duże osoby obok siebie mogą się "rozpychać" na przednich siedzeniach, natomiast miejsca z tyłu jest jeszcze mniej. Trzeba siadać zgodnie z zasadą że im wyższa osoba z przodu tym niższa z tyłu aby mogła pomieścić nogi (dotyczy to zwłaszcza kierowcy i pasażera za nim).
~Higachi
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Nieważne jak próbowałem ustawić fotel kierowcy, to wsiadając z tyłu zawsze było wystarczająco miejsca - nikomu nie było ciasno. Fotele mają trochę krótkie siedziska, ale to można rozwiązać ustawiając fotel trochę wyżej, a do sufitu sporo miejsca. Miejsca w bagażniku- nie wydaje się wielki, ale jest naprawdę pojemny.
~MK
Hatchback 5d Facelifting 1.0 SCe 73KM 54kW
Jak na takie małe autko przestrzeni jest bardzo dużo. 4 dorosłe osoby od 176 do 185 podróżowały komfortowo, na tylnej kanapie również jest wygodnie nawet na dłuższych trasach. Jak ktoś ma 25 lat jak ja i fajne koleżanki to kanapa Sandero też się bardzo dobrze sprawdza :)
~Paweł
Stepway Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ok z tyłu nie jeżdżę ale pasażerowie nie narzekają zbytnio pokonaliśmy trasę 1500 km w pięć osób na pokładzie i wszyscy żyją;) pewnie mogło by być lepiej ale czego oczekiwać od samochodu klasy b
~Michal
Stepway TCe 90KM 66kW
Autem najczęściej jeżdżę sam ( czasem z dzieckiem do przedszkola ) także miejsca mam aż nadto. Z przodu nikt narzekał nie będzie a z tyłu... No cóż, nie jest to kombi także rosły facet komfortu nie zazna.
~Paweł
Stepway TCe LPG 90KM 66kW
Z przodu nie mam nic do zarzucenia. Z tyłu - auto raczej dla dwóch pasażerów, trzeci nieco cierpi przy dłuższej jeździe, chyba, że jest liliputem. Z drugiej strony, chodzi o auto z segmentu B.
~michal_domagala
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Jak na samochód o takich gabarytach miejsca jest bardzo dużo. Mam 186cm wzrostu i po zajęciu komfortowej pozycji za kierownicą za mną osoba o wzroście 180cm ma przed kolanami 3-4 cm miejsca.
~look
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Przeciętnie tylko dla tego, że z tyłu pasażerowie mają baaardzo mało miejsca przy nieco odsuniętych fotelach z przodu. Ale coś za coś. Za to bagażnik jest w tak pojemny jak w niejednym sedanie.