Lista ocen Dacia Sandero II (13)

~p.wojtek
Stepway TCe 90KM 66kW
Budżetowy SUV. Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości i komfortu to auto nie jest dla ciebie. Natomiast jeżeli jesteś mniej wymagający i cenisz sobie ekonomię, prostotę (ale nie tandetę) to może to być dobry wybór. Auto pokazuje pazury gdy zjedzie się z asfaltu na drogę polną, na nierównościach, koleinach gdzie zwykłe auta nie dały by rady. Jeżeli musisz czasami jeździć po takich drogach to może to być naprawdę dobry wybór.
~Michal
Stepway TCe 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę cenę auta i to co oferuje w zamian jest więcej niz dobrze. Auto nie jest może wirtuozem motoryzacji, ale to sprawia, że jego obsługa i ewentualne naprawy nie są skomplikowane. W samochodzie widać i czuć oszczędności natomiast dla mnie nie jest to istotne ponieważ auto traktuje tylko jako środek transportu. Samochód jest praktyczny - daje radę zarówno w mieście, na autostradzie a także można nim zjechać w delikatny teren. Dużo...
4,1
~look
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Turbodoładowana jednostka 0.9 Tce, identyczna jak montowana w najnowszym modelu Renault Clio. Chwalona przez ekspertów aczkolwiek nie brakuje głosów, że tak wyżyłowany silnik długo nie wytrzyma. Nikt nie jest jasnowidzem więc czas pokaże. Co do osiągów to Ferrari to nie jest ale porównując do wymienionego już Clio, Sandero jest nie co dynamiczniejsze ze względu na zdecydowanie lżejsze nadwozie. Ze świateł nie ruszysz ostatni ale pamiętajmy, że... (Silnik)
Stepway TCe 90KM 66kW
Auto jakie jest każdy widzi. Oceniając ten samochód należy wziąć pod uwagę przede wszystkim cenę - to nie jest auto , ktore ma przyciągnąć spojrzenie pięknych Pań. To zwykły wół roboczy do codziennej eksploatacji. Ja mam auto od 3 lat i nie narzekam, do tej pory tylko kwestie eksploatacyjne. Silnik może i "śmieszny", ale do normalnej jazdy w nieobciążonym samochodzie daje radę ( do 120 łyka dużo lepsze samochody ).
~Dariusz
Stepway TCe 90KM 66kW
Omijać trupa szerokim łukiem. Silnik jednorazowy, wytrzymuje około 60 tys i się rozszczelnia brak kompresji. Olej bierze to norma 2l/100 km. Wystarczy zobaczyć na wydech. Spalanie 8/9 litrów a silnik kosiarka. Kto to wymyślił. Nigdy więcej daci. A I korozja po 3 latach, blacha bez ocynku. Użytkuję w firmie ale prywatnie bym nawet nie spojrzał bo jak to wygląda. Trochę wstyd jeździć. A wnętrze masakra i chińskie plastiki i ten lewarek
3,3
~Drifter.
Stepway TCe 90KM 66kW
Trzesie nadwoziem na biegu jalowym.Trzeba go trzymac pow.2000 ob.bo ponizej pracuje nieprzyjemnie(wibracje) (Silnik)
1,7
~Janosik
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Auto tylko na krótkie trasy np. rano skoczyć do sklepu po bułki gdzieś dalej nie polecam.
~garfild1982
Stepway TCe 90KM 66kW
uważam ze jest dobrze ale powinni poprawić co nie co