Lista ocen Dacia Sandero III Stepway (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bruno
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
Jak na razie to tylko tankuję ,odpalam i jadę .chyba nawet nie opłaca się instalacja lpg.spalanie na poziomie 5 litrów powoduje ,że nie takie straszne podwyżki.przy bardzo oszczędnej jeździe w trasie z prędkością około 100km można zejść do 4,6-4,8 /100km.
~Tomaszek
Stepway 1.0 TCe ECO-G 100KM 74kW
Jak na razie auto na przedłużonej do 5 lat gwarancji (opcja dodatkowo płatna) serwisowane raz za 720 złotych po dotarciu silnika, wymiana oleju i filtra. Spalanie LPG i PB na bardzo dobrym poziomie. Zanim dotarłem silnik jeździłem tylko na PB.
~Poziom
Stepway 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tu mała niespodzianka na niekorzyść. Serwis Dustera w dieslu jest tańszy niż serwis nowego Sandero w Pb/LPG w tym samym ASO. Mowa o wymianie oleju i filtra oleju (olej własny). Im nowsza generacja tym cena wyższa...
~MK
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
Trudno jeszcze powiedzieć. Dokupiłem pięcioletnią gwarancję z przeglądami i zakładam, że będzie dobrze, bo konstrukcyjnie to raczej przestarzałe auto. Ale takie rozwiązania są, z reguły, trwałe i tanie.
~Grzegorz
Stepway 1.0 TCe 90KM 67kW
jak ktoś ma ciężką nogę, to trochę to kosztuje. Na 100 km można zaoszczędzić 10 zł. ostatnio po wlaniu paliwa do pełna, licznik pokazał, że mogę przejechać 920 km.
~Marek
Stepway 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Kosztów napraw nie znam bo się nie psuje. Wlewam lpg, pali przy dynamicznej jeździe 9l gazu
~Fan
Stepway 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
spalanie bajka napraw żadnych ale to nowy samochód :)
Dacia Sandero III Stepway