Lista ocen Daewoo Espero (212) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 362 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rudy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nie należy do bezawaryjnych aut. 10-letni egzemplarz ma ogromny problem z rdzą. Wszystkie progi i spody drzwi zaczynają gnić. Podobnie jest z układem wydechowym. Wszystkie kontakty elektryczne śniedzieją stąd problemy z regulacją lusterek, otwieraniem okien. Jedyny plus jest taki że w porównaniu z innymi samochodami części zamienne są tanie. Z drugiej strony w egzemplarzy który miałem częśtotliwość napraw była już tak duża że dalsza...
~ronin99
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
długo się namyślałem jaki samochód kupić, zagladałem na motofakty i czytałem opinie, studiowałem cenniki az w końcu mówię sobie:"no stary siedząc przed kompem nic nie kupisz" i ruszyłem w teren... obejrzałem kilka modeli i w koncu kupiłem - od II właściciela ale nie żaden tam komis, serwisowany na co są papiery, a przede wszystkim w bardzo dobrym stanie technicznym (byłem na stacji kontroli) i z LPG 1.5 1996 177 tys.km, dla mnie bomba pod...
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Myślę że za cene 3500 tyś. zł nie kupi się innego auta klasy C (średniej), z olbrzymim bagażnikiem, trwałymi silnikami i bardzo dobrym wyposażeniem w standardzie były elektryczne szyby i lusterka (dodatkowo podgrzewane),wspomaganiem i regulacją fotela kierowcy w górę i w dół. Zadbane Espero to auto nadal ciekawa i godna polecenia propozycja zarówno dla fanów marki jak i dla osób chcących się przełamać do tego komfortowego \"koreańczyka\" ;)
~JAC78
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Co mogę dodać za te kasę auto super a jeszcze w gazie to genialnie jeśli chodzi o zakup zwracajcie uwage na progi i drzwi tam lubi działac korozja po za tym uwagę na elektrykę szyb i centralny zamek i tyle motor i skrzynia ok i jeszcze zwracajcie uwagę na termostat bo jak to w moim wypadku kosztowało mnie to uszczelkę pod głowicą polecam ten samochód każdemu kto nie dysponuje duża kasą warto
~Wojciech
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Moje Espero przez 9 lat jeżdziło w Niemczech ( tylko 100 tyś), doskonale utrzymane, blacha w doskonałym stanie, najbogatsza wereja: klima, elektryczny szyberdach, alusy ,drewnopodobne wykonczenie, wizualnie auto 3-5 letnie, zapłaciłem 5400 (lekko wgniecina blacha z przodu)+ opłaty, blacha, gaz , rejestracja = 9 tyś. Przejechałem już ponad 30tyś, Spokojnie mysle jeździć do 300 tyś
~Robert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto dla ludzi bez kompleksów bo rodzina i znajomi wszystkie psy powieszą no Koreańcu. Przecież liczą się tylko Japońce i Panzerwageny. Jeśli ktoś jednak myśli o kupnie Espero to polecam. Za 6000 zł kupi w sumie Opla Vectrę z roku 19996-1998, a że w innej budzie to co z tego. Ale jaka róznica w cenie tylko za wygląd. Wesje 1.8 2.0 to nawet silnik mają z Vectry.
~gajer@epf.pl
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Za tak śmieszne pieniądze za jakie można teraz kupić Espero, to nawet nie ma się nad czym zastanawiać, bo w tym przedziale cenowym (6tys.-13tys.) NIC lepszego niestety niedostaniesz (przypomnę że wszystkie Espero bez względu na model, standardowo mają elektryczne i podgrzewane lusterka, elektryczne 4 szyby, ABS, wspomaganie kierownicy)
~KULa
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
5-- niech się inne marki wstydzą !!! jak na tamte lata to wypas i teraz jeszcze auta nowe nie mają takiego wyposażenia. szyby 4x elek,lusterka x2 elek. i podgrzewane.,kierownica wspomaganie regulacja,siedzenie reg. na wysokość.centralny zamek,bagażnik elek otwierany,wycieraczki regulacja częstotliwości, elek.reg światła.
~espero 16v
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
auto jest naprawde godne uwagi za te pieniądze. jeszcze nigdy mnie nie zawiodl w trasie. czesci dostepne i tanie.polecam ten samochod dla osob ktorzy chca wydac na auto nie wiecej niz 5tys. z dobrym wyposazeniem i przejechac sporo killmetrow bez powazniejszych usterek.mysle nad kupnem drugiego takiego ale z 2.0 motorem.

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~djeremi
Sedan 1.8 i 95KM 70kW
Jak na auto za 2000 zł to stosunek jakości do ceny jest nieporównywalny z innymi modelami i markami. Auto ma wszystko co potrzebne przeciętnemu młodemu kierowcy. Jeśli się ktoś zastanawia nad kupnem Daewoo Espero to szczerzę polecam,tylko trzeba dobrze poszukać,żeby nie trafić na felerny egzemplarz.