Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (130) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~d.j.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
jako, że jestem raczej niski dla mnie i mojej rodziny to auto jest naprawdę obszerne wiadomo tez ze jezeli ma sie dużą rodzinę to potrzeba duzo miejsca u mnie są 3 osoby ja, żona i synek,jezeli rodzina jest większa to co robić w takim przypadku ??? juz mówie trzeba jechać do województwa podkarpackiego do miasta ??? juz mówie SANOK i co ??? odwiedzic AUTOSAN zamówic sobie autobus !!! :) to żart oczywiście 4 osoby przecietnego wzrostu wygodnie...
~Krzysztof-1963
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przestzreń dla kierowcy jest dobra. Dla pasażerów z tyłu również bez zastrzeżeń, jestem dość dużej postury i z tyłu siedzę wygodnie! Natomiast dla pasażera z przudu jest miejsca jak dla kobiety w spudniczce, jeżeli chodzi o miejsce między konsolą środkową a drzwiami.
~ert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
prawie słychać echo ;) Jedyny mankament jak dla mnei poważny to brak składanych siedzeń -bagażnik ogromny ale po przesiadce z kombi odczuwam niedosyt. Aha i jeszcze za mały otwór, wiele rzeczy nie mogę włożyć do bagażnika, choć zmieściły by sie biorąc pod uwagę jego objętość...
~rafala2@gazeta.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
gigantyczny bagażnik (foremne 500l) jak to w sedanie wąski luk pomiędzy krawędzią i szybą (ok50cm). Do tego rękaw na narty. Minus to wnikające zawiasy i sztywna kanapa. W kabinie wygodne fotele (pod warunkiem że nie są pozarywane :) ).
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przestrzeń w tym aucie jest naprawdę godna podziwu, jestem wysokim kierowcą i te auto jest dla mnie idealne zarówno z przodu jak i z tyłu. Trzeba również zaznaczyć iż bagażnik tego auta jest ogromny co daje naprawdę dobre warunki.
~qwer30@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ale co tu pisac kto nie siedzial w esperaku ten nigdy niepozna przestrzeni w aucie no za wyjatkiem xm-a citroena.wszyscy maja wegas w podruzy.a bagarznik panie i panowie piwnica.chyba jeszcze wartburg ma taki sam.
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W samochodzie jest bardzo dużo miejsca. Siedzę w nim jak boss a pasażer za mną ma dalej wystarczająco miejsca. Więc w kwestii przestrzeni, jestem naprawdę zadowolony
~wojtek b
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
rewelacja, jak rodzice kupili to auto ja miałem 11 lat i jak wsiadłem z tyłu to normalnie jak w jakiejś sali na zamku tyle miejsca :) no ten bagażnik już nie jedno przewiózł
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobrze, na przedzie mnustwo miejsca a i z tyłu nikt nigdy nie nazekał, prezejechałem do chorwacji za jednym pociągnieciem (prawie 1500 km) we 4 osoby i bylo naprawde OK

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~srubox
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przestrzen idealna ! Mam 2 metry wzrostu, za mna spokojnie mieszcza sie ludzie podobnego wzrostu. U pasazera podobnie. Pod tym wzgledem wzorowo.