Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (124) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 217 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rudy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nie należy do bezawaryjnych aut. 10-letni egzemplarz ma ogromny problem z rdzą. Wszystkie progi i spody drzwi zaczynają gnić. Podobnie jest z układem wydechowym. Wszystkie kontakty elektryczne śniedzieją stąd problemy z regulacją lusterek, otwieraniem okien. Jedyny plus jest taki że w porównaniu z innymi samochodami części zamienne są tanie. Z drugiej strony w egzemplarzy który miałem częśtotliwość napraw była już tak duża że dalsza...
~ronin99
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
długo się namyślałem jaki samochód kupić, zagladałem na motofakty i czytałem opinie, studiowałem cenniki az w końcu mówię sobie:"no stary siedząc przed kompem nic nie kupisz" i ruszyłem w teren... obejrzałem kilka modeli i w koncu kupiłem - od II właściciela ale nie żaden tam komis, serwisowany na co są papiery, a przede wszystkim w bardzo dobrym stanie technicznym (byłem na stacji kontroli) i z LPG 1.5 1996 177 tys.km, dla mnie bomba pod...
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Myślę że za cene 3500 tyś. zł nie kupi się innego auta klasy C (średniej), z olbrzymim bagażnikiem, trwałymi silnikami i bardzo dobrym wyposażeniem w standardzie były elektryczne szyby i lusterka (dodatkowo podgrzewane),wspomaganiem i regulacją fotela kierowcy w górę i w dół. Zadbane Espero to auto nadal ciekawa i godna polecenia propozycja zarówno dla fanów marki jak i dla osób chcących się przełamać do tego komfortowego \"koreańczyka\" ;)
~JAC78
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Co mogę dodać za te kasę auto super a jeszcze w gazie to genialnie jeśli chodzi o zakup zwracajcie uwage na progi i drzwi tam lubi działac korozja po za tym uwagę na elektrykę szyb i centralny zamek i tyle motor i skrzynia ok i jeszcze zwracajcie uwagę na termostat bo jak to w moim wypadku kosztowało mnie to uszczelkę pod głowicą polecam ten samochód każdemu kto nie dysponuje duża kasą warto
~Robert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto dla ludzi bez kompleksów bo rodzina i znajomi wszystkie psy powieszą no Koreańcu. Przecież liczą się tylko Japońce i Panzerwageny. Jeśli ktoś jednak myśli o kupnie Espero to polecam. Za 6000 zł kupi w sumie Opla Vectrę z roku 19996-1998, a że w innej budzie to co z tego. Ale jaka róznica w cenie tylko za wygląd. Wesje 1.8 2.0 to nawet silnik mają z Vectry.
~espero 16v
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
auto jest naprawde godne uwagi za te pieniądze. jeszcze nigdy mnie nie zawiodl w trasie. czesci dostepne i tanie.polecam ten samochod dla osob ktorzy chca wydac na auto nie wiecej niz 5tys. z dobrym wyposazeniem i przejechac sporo killmetrow bez powazniejszych usterek.mysle nad kupnem drugiego takiego ale z 2.0 motorem.
~matrixhasyou
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Miałem kiedys espero ,od 1 właściciela(125tys km) i mimo sceptycznego podejscia okazalo sie ze przez dwa lata uzytkowania nic sie nie zepsulo , po za obsługa eksploatacyjna, jedynie raz czyscilem styki od sterownia szybami . I wymiana amorów. Sprzedałem bo szybko mi sie nudzą auta, ale bardzo polecam!!!
~wojtek b
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
5 za silnik, stosunkowo wysoką niezawodność i przestronność, dla mnie żarówki i drobna rdza się nie liczy, esperak wiezie mnie zawsze i wszędzie;) a jak kto chce porady jak prosto i tanio coś przy esperku usprawnić to na stronę klubu espero, fajne porady, mi zworka pomogła:)
~qwer30@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ja dalem 4000zl.a ma 96rok.el.sz.lus.+ogrz.wspo.kier.cent.z.gaz.pewne 160tys.mial.2wlasciciel.i z rodzinka smigamy bezproblemowo.tani duzy wyposarzony.poprostu placisz za auto a nie dodatkowo drugie4000tys.za znaczek.a tak jest.niestety.
~wojtekT
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
w tej cenie jak i za duzo wieksze pieniadze nic lepszego po prostu nie ma, chyba ze ktos kieruje sie marka... no ale po kupnie \"lepszej\" marki bedzie sie przeklinal bo za pieniadze wydane na naprawy kupilby nowy samochod ;)