Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (107) - Widoczność

Na liście zabraknie 234 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Espero97\'
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jeśli chodzi o widoczność to naprawdę jest świetna, dzięki szybom praktycznie wokół samochodu widać wszystko co dzieje się dookoła. Jeździłem wieloma samochodami ale jeśli chodzi o widoczność to nie pamiętam lepszego niż Espero
~AR2R
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jesli ktos nie jezdzil tak niskim samochodem,to bedzie mial kompleks ciezarowek i autobusow,ciagle zaglada im sie "pod spodnice"...w nocy jest to szczegolnie mile,bo wszystkie swiatla swieca nam w oczy.
~sebastian
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
duze lusterka dzieki czemu bdb widocznosc do tylu. Troche za nisko sie siedzi przy parkowaniu \"na styk\" trzeba sie podnoscic, wychylas itd.
~Jacek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Do przodu i na boki ok. Jednak przy cofaniu nie zawsze wiem gdzie jest jego koniec. Ale to długie auto. Niestety nie mam wycieraczki tylnej szyby.
~jiGsaw
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Dopóki jest pogoda wszystko widać. W niesprzyjających warunkach niestety jest już nie za ciekawie, samochód lubi parować i ciężko z tym walczą nawiewy.
~kdziedzicpoczta@wp.pl GG:3883540
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochod jest duzy, przestronny, jedyna rzecz do jakiej mozna sie przyczepic to lewy slupek przedniej szyby, ktory troche za duzo ogranicza widocznosc
~Tomasz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
tutaj jak na rozwiazania w 1997 roku - 6. Duze szyby, wielkie elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka +++
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auta o takiej widocznosci w kazdą stronę nie miałem jeszcze chociaz teraz mam Vectre II hatchback z 98 roku, a w espero bylo lepiej :)
~ptrptr@op.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Małe słupki, przeszklona kabina, duże lusterka. Moja kobieta twierdzi, da się manewrować Espero w każdej sytuacji!

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ja mam 198 cm wzrostu i fotel odsuniety na maxa do tylu w zwiazku z czym przeszkadzaja mi przednie slupki ale poza tym w porzadku