Lista ocen Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Moje Espero przez 9 lat jeżdziło w Niemczech ( tylko 100 tyś), doskonale utrzymane, blacha w doskonałym stanie, najbogatsza wereja: klima, elektryczny szyberdach, alusy ,drewnopodobne wykonczenie, wizualnie auto 3-5 letnie, zapłaciłem 5400 (lekko wgniecina blacha z przodu)+ opłaty, blacha, gaz , rejestracja = 9 tyś. Przejechałem już ponad 30tyś, Spokojnie mysle jeździć do 300 tyś
~Marcolomeo
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
za tą cenę - nie kupimy samochodu z tym wyposażeniem, takim rocznikiem..... Jeśli nie ma się obrzydzenia do samej Marki :D to jest to całkiem porządny samochód, ja mam swój już 2,5 roku - ale zamiast zmienić wstawiam do lakiernika i będę jeździł jeszcze przez 3 - 5 lat :D
~BERT bert13@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Mój model to najbogatrza wersja kosztował jako nowy 49 600 zł ja nabyłem go jako 3-latka z 60000 przebiegu za 22000.Za tą cenę mogłem kupić golfa 1.4 z 94 r. totalnie gołego a uwierzcie golfy ideałami też nie są.
~Kuba dESPEROl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
ja obydwa auta sprowadziłem zza zachodniej granicy z opłatami poniżej 5tyś zł, co prawda naszukałem się auta takiego jak chciałem, w Polsce dwa miesiące poszukiwań i niestety same złomy.
~Tomi5350
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Obecnie za tą cenę ok. 10 tyś zł ciężko o coś lepszego w tej klasie i z tego rocznika. W dodatku wyposażenie - ABS, klima, PP, el. szyby z przodu i z tyłu, el. i podgrzewane lusterka :)
~Krystian
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
za tę kasę napewno nie kupił bym lepszego wózka z takim wyposażeniem i o takim roczniku jak bym miał podiąć decyzję poraz kolejny to bez wachania bym się zdecydował na ESPERO
~Mateusz
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Za tą cene jest to doskonały wybór. Mnie wyniósł 3 tys zł. Jeżeli nie przeszkadza Tobie znaczek Daewoo na masce polecam w 100%.
~MAK
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Nie da się taniej kupić lepszego, większego i lepiej wyposażonego auta, które będzie sprawnie jeździło przez pare długich lat.
~Jarek F
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
cana za pojazd nie jest wysoka, to auto ze względu na nazwę Daewoo jest niedoceniane - również przez mechaników.

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZOOL07@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Jakoś EXTRA cena symboliczna.Auto z tak dużym wyposzżeniem i ten rocznik i z gazem za 12 000tys. ????Kup sobie Golfa golasa 91r.;))