Lista ocen Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW 1990-2000 (39) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jychu
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Samochód jest niezwykle miękki, troszkę za miękki jak na polskie dziury ( zawieszenie potrafi dobić ) Byłem na spr amortyzatorów bo już tak bujał że myślałem że są do kitu, a okzało się że mają po 77% a po prostu zawieszenie Espero ma tak miękką charakterystykę. Jest jednak komfortowo, chociaż z niektórymi nierównościami poprzecznymi zawieszenie nie radzi sobie i wpada w rezeonans.Ale ogólnie jest dobrze, na trasie bardzo wygodnie, a przy...
~antytost@gazeta.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Moj egzemplarz jest stosunkowo nie wybity (przebieg calkowity 110tys km, z czego ok. 10 tys po Polsce), nie narzekam więc na takie elementy jak końcówki czy sprężyny. Zasadniczo autko owszem przechyla się w zakrętach (miekkie zawieszenie) ale czuć ze trzyma sie nawierzchnii stabilnie.
~BERT bert13@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
za miękki i trochę nadsterowny,amory oryginalne wytrzymują w Polsce tylko 60000,kiepsko jest też z przegubami u mnie są do wymiany,sprężyny popękały mi po 100000 (często woziłem po 5 osób) wymieniłem je na oplowskie od ascony i jest ok.
~Wojciech
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Jak wspomniałem lubie komfortowa jazdę wiec dla mnie jak ulał. Poza tym to samochód bardzo niski wiec też bardzo szybki i pewny w zakretach( Przy masie 1100 i gumach 195/60 14 przyklejony do drogi, dla mnie za szybki!!!)
~Krystian
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
zawieszenie jest troszkę za miękko zestrojone szczegulnie się to odczuwa na szybko pokonywanych zakrętach i przy prędkościech powyżej 140 km/h na prostych chdź nierównych polskich drogach trochę pływa
~Mateusz
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Auto zdecydowanie za miękkie na polskie drogi, na zakrętach niezbyt pewnie się trzyma, najlepiej jeździ się ze stałą prędkością na równych drogach bez ostrych zakrętów.
~Tomi5350
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Zawieszenie przeniesione podobnie jak silnik z Opla. Trochę za miękkie ale dobrze i precyzyjnie się prowadzi. Samochód na zakrętach pochyla się ale utrzymuje właściwy tor jazdy.
~Esperak z Mazur
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Abs sprawne, nieźle trzyma się drogi, choć czasem lekko traci tor na śliskim lub przy szybkiej zmianie toru jazdy.Nie wybiera wszystkich nierówności. Układ jest do zaakceptowania.
~malinowskimaciej@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
b. dobrze zawraca jak na swoją długość, nie mam zastrzerzeń oprócz stuków, sprężyny wcześniej skrócone,jazda komfortowa, ale buja trochę,przeguby do wymiany po 150 tys.to podobno norma
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 2.0 i 105KM 77kW
12,0
12,8
~maciuch
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
co do układu jezdnego mam największe zastrzeżenia - zbyt miękki na polskie drogi, zbyt wrażliwy na poprzeczne nierówności, wpada w niebezpieczne kołysanie, za to na równych wspaniale