Lista ocen Daewoo Evanda 2.0 131KM 96kW 2000-2006 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek
Sedan 2.0 131KM 96kW
cena do jakosci na supper poziomie.! brakuje mocy na lpg,slaby uklad hamulcowy do masy pojazdu, wolno spadajace obroty. w 2016 kupilem za 6500 bez lpg z zachodu wstawilem gaz ok2300zl wymienilem: kompletny rozrzad,tuleja tyl,toczenie tarcz,swiece,olej i plyny,wszystkie klocki,tyl tarcze z docisk,wahacz lewy gorny tyl,czujnik polozenia walka-calkowity kosztty dobily do3,5_ 4tys z robocizna przez rok uzytkowania.Koszt z gazem dorownal cenie...
~Katowice
Sedan 2.0 131KM 96kW
Samochód godny polecenia dla osób, które chcą mieć wygodne auto i które chcą uniknąć wysokich kosztów wynikających z eksploatacji. Użytkuje Evande od ponad 6 lat nie miałem nigdy sytuacji żebym stał na awaryjnych czekając na pomoc drogowa. Autko słabo wytlumione, ale wystarczy zgłosnić radio :-). Nie myślę o wymianie tego samochodu bo za te pieniądze nie sądzę żebym dostał coś lepszego. Moja żona z racji wieku auta określa go mianem...
~Marek
Sedan 2.0 131KM 96kW
Autko bardzo wygodne . Dla rodziny super . Z parkowaniem , potrzeba troszkę miejsca . Posiadam moją Evandę już 8 lat i nie mam zamiaru tego zmieniać . Autko nigdy mnie nie zawiodło . Doskonale sobie radzi z dużą przyczepą campingową . Nadal budzi zainteresowanie. I to jest fajne , bo ja mam DAEVOO EVANDA. POLECAM TO AUTKO.
~Bodzio
Sedan 2.0 131KM 96kW
Samochód za małe pieniądze dobry kupiłem go za 5500zl bez gazu(oczywiście gaz zamontowalem od razu po kupnie 2100zl stag qubox) przejechałem nim 8k km póki co nie robiłem nic oprócz okresowych rzeczy typu rozrząd klocki filtry oleje
~grzegorz
Sedan 2.0 131KM 96kW
Nie duże pieniądze za kawał fajnego samochodu. Wymieniłem klocki hamulcowe tył, olej, filtr oleju całość z robocizną u mechanika 450,00 zł. Koszty serwisu są nieduże. Problem z częściami zewnętrznymi np lampy
~Piotrek
Sedan 2.0 131KM 96kW
Samochodem jeżdżę kilka miesięcy i już wiem, że nie popełniłem błędu. Za taką kasę mogłem kupić jeszcze Focusa (brak porównania) lub o 6-8 lat starszego VW(brzydale).
~Artur
Sedan 2.0 131KM 96kW
doskonały wybór auto kosztowało 33 tys a miało 2,5 roku (gwarancja 3 lata) jestem bardzo zadowolony a wieśniaki niech dalej się podniecaja 20 letnimi VW z kobrami do szyb
~Zbigniew
Sedan 2.0 131KM 96kW
Koreańska produkcja w iście amerykańskim stylu. Wielkie, super wygodne auto. To auto płynie ale zaskakująco dobrze trzyma się drogi.
~mirek
Sedan 2.0 131KM 96kW
Polecam auto kierowcom poszukującym auta do spokojnej i komfortowej jazdy.Tanie części zamienne pasujące z Leganzy oraz Nubiry.
Dziennik kosztów dla Daewoo Evanda 2.0 131KM 96kW
18,5
~Daniel
Sedan 2.0 131KM 96kW
świetne autko pakowne za nie duze pieniadze