Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ramcamcam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie można się do niczego przyczepić. Jedyne co wymieniłem w samochodzie to zamek klapy bagażnika, przednia szyba, po uderzeniu kamieniem z jadącej wywrotki. Żarówka oświetlenia zewnętrznego, bezpiecznik gniazda zapalniczki. No i naturalnie rzeczy takie jak olej, klocki, filtry, zgodnie z zaleceniami producenta. Auto, o ile się o nie choć trochę dba, nie jest drogie w utrzymaniu(jeśli chodzi o naprawy), a w serwisie nie dostaniesz karty stałego...
~Brynio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj sedno sprawy. Niemcy ustawiają rankingi niezawodności. W nich Lanos jest wiecznie w ogonie. Tymczasem ja mam go od nowości i ten samochód jest bezawaryjny. Nie zmieniałem nawet żarówki w nim. Oleju nie bierze, stoji od nowości pod chmurką, a nawet tłumik nie rdzewieje. Pali przy -26 c nawet po tygodniowym postoju. Nic się nie psuje. Mam Golfa 3 i w porównaniu awaryjności to niebo-Lanos i piekło-Golf.
~Mic90
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie są one dokuczliwe, ale im dalej z przebiegiem tym gorzej - bo jest ich coraz więcej i coraz częściej. U mnie skorodował zbiornik paliwa, urwała się linka zmieniająca położenie nawiewu i trzeszczały głośniki.
~dziad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zerwana linka od sterowania nawiewów, przepalone żarówki od podświetlenia deski rozdzielczej i licznika, notorycznie przepalający się bezpiecznik od wewnętrznej lampki, często trzeba wymieniać końcówki drążków.
~adamiec
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jestem zadowolony z mojego egzemplarza. Dosłownie nie do zajechania. Auto jeździ nadal ale już w mojej firmie i dalej służy do tłuczenia aż padnie - jednak ta \"bestia\" ma jeszcze sporo żywota w sobie :D
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie mam uwag!!!!. Zdarzały się oczywiście drobne usterki - przestało działać pokrętło zmieniające położenie nawiewu,wymieniłemjuż termostat itp... jednak żadna z usterek nie powtórzyła się 2 razy.
~adf1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Zdarzają się pewne drobne pierdółki, takie jak podświetlenie wentylacji czy np. wadliwy czujnik położenia przepustnicy, jednak żadna z nich nas nie unieruchomi.
~Majel23
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Zerwana linka od nastawu nawiewu - koszt 6 zł robocizna we własnym zakresie ;-) Prędkościomierz nie działał wynikiem czego był brak masy na wiązce - koszt naprawy 30 zł.
~Pawel
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Pokretla slabe plastiki czas robi swoje klapka od wlewu paliwa odpadla to klamka poluzowala wachacz klocki swiece akumulator to wszystko drobiazgi
~Leszek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na autostradzie zapaliła mi się kontrolka check. Stanąłem, wyłączyłem, zgasła, potem już nie wróciłem na autostradę, ani się nie zaświeciła ponownie.
Daewoo Lanos Hatchback