Lista ocen Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2004 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz Trebicki
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na razie mnie nie zawiodl na ostrych zakretach trzyma sie drogi ale tylko na dobrych oponach , bo na fabrycznych Debica Vivo to beznadzieja , w czasie deszczu potrafi zarzucic . Teraz mam juz Navigatory i jest EXTRA !!!!! . Troche sie za bardzo slyszy halas dziur , ale i tak z tego co wiem zawieszenie jest bardzo wytrzymale na nasz uliczny ser szwajcarski
~dziad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zawieszenie za miękkie, na zakrętach lepiej nie szaleć, za to auto płynie po nierównościach. Szybko lecą końcówki drążków, oryginalne wystarczyły na 100 tyś, zamienniki trzeba wymieniać co 20 tyś hamulce cieniutkie, albo mamy zwalniacze, albo zablokowane koła i hamowanie z piskiem, więc lepiej nie oszczędzać na klockach i tarczach
~adamiec
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Układ jezdny mało precyzyjny, mało pewny - jazda autostradą obfituje w zakwasy w rękach. Zawieszenie komfortowe, zdecydowanie zniechęca do szybkiej jazdy. Części trwałe za wyjątkiem tylnych sprężyn - od nowego 7 wymian! no i końcówki łączników stabilizatora. Tyle że części tanie jak barszcz.
~Ramcamcam
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Co kto lubi. Miękkie zwieszenie w mieście całkowicie nie przeszkadza, często pomaga na dziurawych ulicach. W trasie? Rzadko wyjeżdżam w trasę, toteż nie martwię się tym, że auto mocno przechyla się na zakrętach. Co więcej w wielu modelach brak choćby ABS, co niektórym bardzo przeszkadza.
~kornik
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
najgorsza rzecz tego auta to fatalne zawieszenie i bardzo nieprecyzyjny układ kierowniczy. Auto jest bardzo podsterowne, zawieszenie bardzo miękkie przez co auto niebezpiecznie wychyla się na zakrętach, nie polecam szaleć bo może się skończyć w najlepszym przypadku w rowie. Plus trzeba dać za trwałość.
~Majel23
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ma niedużą tendencje do podsterowności. Zawieszenie jest w miarę komfortowe, ale przy tym nie jest za miękkie. Przy - 20 stopniach w zimie słychać prace tylnego zawieszenia w normalnych warunkach nie jest słyszalna.
~piotrek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
mam wrazenie ze za miekkie zawieszenie, dzisiaj jechalem audi a4 i jest roznica, no ale czego wymagac po lanosie. Jesli chodzi o stosunek jakosc do ceny to super!!! nie kupisz tanszego auta o tych wlasciwosciach
~Pawel
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie zbyt precyzyjny ale przez 4 lata tylko wachacz 50 tys zrobione i tylko on ktory byl chyba od nowosci bardzo proste i tanie w naprawach zawieszenie taniej sie juz nie da
~Pioto
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Buja nadwoziem, małe kółka, słabe trzymanie drogi, komfort jak na miękkie nastawy mógłby być lepszy. Merc 190 jest 100x lepszy.
Dziennik kosztów dla Daewoo Lanos Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
7,4
~Mic90
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tylko do spokojnej jazdy, jest w miarę wygodnie, ale nadwozie ma tendencję to przechylania w zakrętach
Daewoo Lanos Hatchback